Pohlaví

Kocour

Věk

6 let
Icon: Kocour 6
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá, Bílá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Planá
Region: Plzeňský
Datum nálezu: 31.08.2021
Akt. umístění: útulek Tachov - Šmudlina

Podrobný popis

Jestli je někdo neskutečný bojovník, tak mi dovolte, abych vás seznámila s Tarzanem. To je totiž kocour, který si sáhl úplně na dno sil. A přesto, že byl na tom opravdu bídně, měl v sobě obrovskou vůli žít. Přijali jsme ho jako kocoura, který byl v takovém stavu, že jsme si nebyli jisti, zda to přežije. Poležel si nějakou dobu na klinice. Měl otevřenou hlavu, hematom na boku a spoustu dalších chorob, které běžně toulavé a nechtěné kočky mají. Vůle byla ale to, co ho drželo na tomto světě. My plakaly, protože jsme si nebyly jisté, zda přežije a on nám do toho spokojeně předl. Neskutečný chlapák.
 
Když se dostal ze všech zdravotních obtíží, ukázalo se, že je to nádherný, statný, sebevědomý kocour, co vám vnese klid a radost do běžného dne. Přede, tulí se, oťapkává vás a strká vám studený čumáček do obličeje, jako by byl ten kdo říká: ,,Halo, tady jsem. Jsem tu s tebou!" 
Budeme rádi, když se pro něj najde rodina, kde bude jako jedináček. Vůči ostatním kočkám je dominantní.
Změnu prostředí nese trochu hůř. Hygienické návyky má, ale nevylučujeme, že mu to se změnou prostředí bude trochu trvat. 
 
Pokud máte o Tarzana zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na LenkaKUCHYNKOVA@seznam.cz
S adopčním poplatkem 1.300,- ( vykastrovaný, naočkovaný, přeočkovaný, odčervený, má přípravek proti parazitům, testovaný na Fiv/Felv s výsledkem negativní)