Pohlaví

Kocour

Věk

7 let
Icon: Kocour 7
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Tachov
Region: Plzeňský
Datum nálezu: 31.08.2021
Akt. umístění: útulek Tachov - Šmudlina

Podrobný popis

Pokud toužíte po přítomnosti a lásce překrásného, statného, sebevědomého, ale zároveň milujícího kocoura - tak Akim je právě to, co hledáte. Náš chlapeček si prošel přímo hrůzou. U nás si ale užívá rozmazování. Následky na něm ulice nezanechala.
 
Přijali jsme ho v létě roku 2021, kdy se nám několik týdnů nedařilo ho odchytit. Má lidi rád, tak se pohyboval kolem nákupního centra, kde kolem něj chodili lidé s odporem, protože už z dálky bylo cítit hnijící maso. Byl nemocný, zraněný a na pokraji sil. Dostával ale jídlo, tak se mu žilo lépe. Nakonec se ho podařilo odchytit a procházel velice náročnou léčbou - měl běžné problémy toulavé kočky, spoustu parazitů apod. V době nálezu měl staré zraněné a v současné době má jen část ocasu. 
Akim je osobnost. Akim je někdo. Akim je kočičí král. Mazlivý, upředený, vlídný a přece si zanechává tvář pana důležitého.
Vhodný do chovu uvnitř domácnosti i s přístupem ven (nikoli ale trvale ven). Raději jako kocoura jedináčka. Kočku bude tolerovat, ale nemá na ni vždy úplně náladu a prohnal by ji. Zlý není. 
I k větším dětem. Na klidného psa je zvyklý. 
Hygienické návyky má. 
 
Pokud máte o Akima zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na LenkaKUCHYNKOVA@seznam.cz
S adopčním poplatkem 1.300,- ( vykastrovaný, naočkovaný, přeočkovaný, odčervený, má přípravek proti parazitům, testovaný na Fiv/Felv s výsledkem negativní)