Božský upírek Omikron - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

3 roky
Icon: Kocour 3
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Praha
Region: Praha
Akt. umístění: Destiny Paws

Podrobný popis

♥ Dechberoucí Omikron hledá dokonalý domov ♥

Hledáte vyjímečnost a dokonalost? Neodolatelného společníka pro život? Zcela osobitého a majestátného chlupatého upírka? Pak již hledat nemusíte! Je tu náš Omikron!♥

Dovoluji si Vám představit toho nejdokonalejšího, nejoddanějšího a nejzubatějšího svéhlavého fešáka, Omikrona. Tento skvost a vaše potěcha duše i oka hledá stejně výjimečný domov jako je on sám - DOKONALÝ DOMOV. Domov, kde hledají rovnocenného parťáka. Místo, kde budou respektovat Omikronovu osobnost.

Je to ten druh kocourka, který je sice s vámi, ale není příliš vtíravý a ví, kde jsou meze správného chovaní kočičího gentlemana. Miluje drbání, ale dokáže dát decentně najevo i nesouhlas jako správný aristokrat. Omikron se nerad nosí v náruči, ale rád sám přijde příst líbezné tóny na klín. Je to skutečně kocour s velkým K.

Rád si hraje s kočičími hračkami, miluje kvalitní papání a chtěl by být kočičím jedináčkem. Se zvířátky je schopný žít, ale radost z toho rozhodně nemá. Lépe snáší psí společnost. Ideální by byl tedy pro někoho, kdo hledá toho svého jediného a osudového kočičáka♥ 

Pro našeho miláčka, hledáme ten nejlepší domov. Vhodný je POUZE do bytu se zabezpečeným balkonem a okny nebo do baráčku se zabezpečeným výběhem. Kvalitní granulky a konzervy) je samozřejmostí. Pokud vás Omikron oslovil a poohlížíte se po rovnoceném společníkovi do života budeme se těšit, že se ozvete :)

- cca 4 roky
- FIV a FeLV negativní
- kastrovaný
- očkovaný, odčervený, odblešený
- čipovaný 
- nachází se v DO v Praze 
- podmínkou adopce podpis adopční smlouvy a adopční poplatek 1500 kč