Kočička MÁRINKA - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

5 let
Icon: Kočka 5
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Márinka, jsem černá perla Dočasek, hledám mazlivý a vlídný domov. Bude mi kolem 5 let, jsem nejhodnější a mazlivá předoucí holčička, které chybí páníčci a zázemí. Jsem sametová krasavice k pohledání, zvyklá bydlet v bytě, doma, jsem čistotná a nenáročná kočička, která miluje kočičí hračky, prolézadla, škrabadla a samozřejmě hodně lidské pozornosti a lidskou náručí vůbec nepohrdnu. Jsem nenáročná, nekonfliktní, ideální domácí miláček pro chvíle pohody doma a toužím najít hodné lidi natrvalo. Hledám milující paničku, domov plný lásky, domov, kde budu domácím plyšovým mazlíčkem, vaše černá Márinka."

Márinka je 5ti letá krásná kočička, hezoučká, milá a hodná. Zprvu je plašší, ale rychle si zvykne na domácí prostředí a není s ní problém. Je zvyklá bydlet doma v bytě či domě, uvítala kočičí prolézačky a škrabadla, hračky a zábavu pro čičiny. K lidem je mazlivá, hodná, v dočasce funguje bez problémů s ostatními kočkami. Hledáme pro ní milé a laskavé páníčky, pouze bydlení doma, v bytě či domě, maximálně s bezpečným výběhem (sítě atd) Márinka je kočíčí zlatíčko, čeká v dočasné péči v Praze na své pravé zájemce pro lepší budoucnost.
Márinka je odčervená, odblešená, kastrovaná, očkovaná, čipovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De de z.s. Praha Zbraslav, návštěva možná.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705, či 723 029 785