KOCOUREK PANDA - zemřel

Pohlaví

Kocour

Věk

2 měsíce
Icon: Kocour 2m
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Mohlo by se zdát, že jsme rozšířili péči o exotická zvířata a máme v nabídce k adopci pandu. Podíváte-li se ale pečlivě, zjistíte, že je to malinká pandička vtělené do slaďoučkého koťátka.

Panda se k nám dostal v době, kdy ještě po mnoho týdnů měl být u své kočičí maminky. Protože mu v těle koluje krev medvěda, je to bojovník a zvládl přijmout lahvičku s náhradním kotěcím mlíčkem i náhradní lidskou maminku.

Panda je připraven změnit Vám život o pravidelné krmení z lahvičky, masírování bříška a sladké miminkovské vrnění. Že se téhle nabídce nedá odolat? Že jste připraveni na exotickou změnu? Napište nám na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Pandovi nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Panda odjede domů ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Nový páníček musí počítat s očkováním, až malinko povyroste, a s kastrací, až povyroste o trochu více.

Pro Pandu hledáme domov, kde bude hýčkaným členem rodiny. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s případným budoucím přístupem ven až po své kastraci.

Za fotografie patří naše velké poděkování Radkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/47e/