KOTĚCÍ KAMÍNKY - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

4 měsíce
Icon: Kočka 4m
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Jde o úhel pohledu: někdo může vidět obyčejné kameny, někdo to nejvzácnější kamení. Stejně tak je to s koťátky, které pro někoho jsou věcí k zbavení, pro jiného středobod vesmíru.

Tahle ryzí banda pěti koťátek by se ráda rozkutálela do svých nových domovů. Domovů, kde budou středobodem vesmíru, milovaným, opečovávaným a hýčkaným členem rodiny. Koťátka budou připravena odjíždět po 3. 10. 2023, kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům a označená mikročipem. Návštěvy zájemců o adopci však již mohou probíhat. Podmínkou jejich adopce je kastrace po dovršení pohlavní dospělosti.

Koťátka jsou to vzorně čistotná, umí chodit na záchodek, jsou zdravá, odhadem dva měsíce na tomto světě, hravá, milá a přítulná. Jsou barevně velmi atraktivní, šedivé znaky si nese v nějaké formě každé z nich. Hledají domov v bytě či v domě s případným budoucím přístupem ven až po své kastraci.

Kdo je kdo?
Iolit - šedivá holčička bez značení - JIŽ NAŠLA NOVÝ DOMOV
Lava - holčička s růžovým značením
Turmalín - chlapeček se zeleným značením
Onyx - chlapeček se žlutým značením
Tektit - chlapeček s modrým značením

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život a kterému koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za krásné focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz
Za zapůjčení kamínkových rekvizit děkujeme Jógové studio S láskou k ženám

www.utulektabor.cz/41e42e43e44e45e/