Ágnes - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

2 roky
Icon: Kočka 2
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ano

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 20.06.2023
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Přijď mě
pomazlit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Ágnes

Evidenční číslo 73/23, nalezena 20.6.2023

Ágneska, naše Ágneska. Nevíme ani, kde začít její popis. Je dokonalá, je úžasná a zaslouží si to nejlepší a nejhezčí.

Jedna ze dvou kočičích maminek, které k nám přišli spolu s šestnácti koťátky. Třetí kočičí mámu přejelo auto a právě Agnes k sobě přijala veškeré její siroty a poctivě je odchovala společně se svými. Po příchodu k nám byla zezačátku samozřejmě vyplašená, zmatená, nedůvěřivá. Ale velmi brzy pochopila, že chceme pomoc ji i celé její rodině. Jistý odstup si drží stále, ale jak člověka víc pozná, je to neskutečné mazlítko. 

Aktuálně už je konečně skoro sama, koťata se rozprchla do nových domovů a ona zůstala jako jedna z posledních. Je dospělá, je černá a nemá jedno očičko. Znamená to snad, že její šance na nalezení nového domova je minimální? 

Jak si získáte její důvěru, její přátelství, bude Vám neustále v patách. Věrná, loajální, vděčná za konečně snadnější a pohodlný život. Zbožňuje vysoká škrabadla a válení se na nich v úplně horních patrech. Vyválování se na sluníčku a spaní u člověka za krkem, na ramenou. Drbání pod bradou, dobré jídlo, teplé místo na spaní. 

Není náročná, ale Vaše nároky jistě splní všechny. Není to jen tak nějaká kočka, je to kočka, která dokázala přežít v toulavé smečce. Dokázala odchovat svoje i cizí koťata, zvládla odchyt a přesun do útulku.. zvládla začít důvěřovat a milovat. Bude mít ale koho? Bude mít i ona štěstí na svou vlastní milující, a milovanou, rodinu?

 

Ágneska bude domů odcházet očkovaná, kastrovaná, čipovaná a samozřejmě pořádně natěšená.

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.