GIROMONT A PATISON – ČERNÍ ROZKOŠNÍCI

Pohlaví

Kocour

Věk

5 měsíců
Icon: Kocour 5m
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

"Nechceš cuketu?" To je věta, která se pravidelně stává letním pozdravem. Někdy se tak také cítíme, ale u nás by to bylo spíš "Nechceš kotě?" ???? Určitě nechceme koťátka rozdávat jako kdejaké tykve, ale máme jich rozhodně dost a moc rádi najdeme toho pravého mňoukajícího parťáka do každé rodiny milující kočičky.

Proto i my nabízíme dva krásné kocourky, černé elegány, mazlivé vtěrky. Záleží, jen jestli Vás zaujme spíš klasika, cuketový Giromont, přezdívaný prostě Giro, nebo si potrpíte na zajímavého Patisona, kterému říkáme prostě Pati.

Giro - černý kocourek s krátkou srstí
Pati - černý kocourek s delší srstí - našel nový domov

ZDRAVOTNÍ STAV: Koťátka jsou připravena odjet do adopce - kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je jejich kastrace po dovršení pohlavní dospělosti.

Kluci se hodí do bytu i do domu se zahradou s budoucím přístupem ven - po uplynutí doby adaptace a po provedení kastrace.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život a kterému koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za krásné focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz

www.utulektabor.cz/28e-29e-2/