❤ Pralinka hledá domov ❤

Pohlaví

Kočka

Věk

3 roky
Icon: Kočka 3
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Pralinka, kočička, přibližně 3 roky stará. Je čipovaná, očkovaná, kastrovaná, odčervená a ošetřená proti vnějším parazitům. FIV a FeLV negativní.

Pralinka k nám přišla jako divoké kotě a zpočátku žila několik měsíců ve skříni, kde se schovávala. Dlouho jsme z Pralinky vídali jen její černý ocásek, který se vždycky mihl v okně vedoucím do kočičí voliéry. Trvalo nám 14 měsíců, než se od nás nechala pohladit. Ale od toho dne se začala postupně proměňovat.

Byla to dlouhá cesta, ale Pralinka je výjimečná kočička. Miluje psy. Pralinka je ideální společnice pro psího kamaráda. Nejdřív jsme si mysleli, že si zamilovala jen naše dlouhodobé psí svěřence, Maggie a Lensiho, ale od té doby, co je v dočasné péči, se ukázalo, že má ráda všechny psy bez rozdílu. A také už ráda sedává své dočasné paničce na klíně! :)

Pralinka by uvítala především takový domov, kde by na ni čekal psí kamarád, který má rád kočičí společnost.

Pokud si myslíte, že se hodí právě k vám, neváhejte se nám ozvat! :)

Podmínky adopce jsou podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 1 500 Kč. Napište nám prosím email na adresu hello@coolcritters.org a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/kR2oDnjYgsPvbSCK7 . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty. Je nutné si před návštěvou domluvit konkrétní den a čas, kdy dorazíte (domlouvá se po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.