Eva

Pohlaví

Kočka

Věk

1 rok
Icon: Kočka 1
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Přijď mě
pomazlit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Eva

Evidenční číslo ../23, odchycena .. 2023

Plemeno: kříženec kočka evropská
Pohlaví: kočka, kastrovaná
Rok narození (cca): 2022
Datum nálezu:  2023

POKUD MÁTE O EVU ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Evička je plašší povaha. Ráda se pomazlí, nechá se pohladit, vyvalí se v pelíšku. Ale je velice lekavá, nemá ráda malé uzavřené prostory a věci "na sílu". Je na ni znát, že se jedná o odchycenou divokou kočičku, která byla zvyklá na volnost a neomezování. 

Není to divoká kočka, jak by si ji člověk mohl představovat. Je to kočka, která jen doslova touží po svobodě a volnosti. Bude se k Vám ráda vracet na dobré jídlo, do svého pelíšku, do bezpečí domova. Ale jinak chce běhat po zahradě, po vesnici, chytat myši, pozorovat ptáky na nebi, vyhřívat se na sluníčku. 

Na jiné kočky je hodná, není nijak agresivní, ale že by jejich společnost vyhledávala se také říct nedá. Evička je prostě svá a chce taková zůstat. Snažili jsme si ji vysvětlit, že to jde i jinak, že jsou "lepší" cesty, ale pro ni nejsou. Nechce a my už ji nutit nebudeme. Je skvělá taková, jaká je a věříme, že ten, kdo ji dá šanci, to brzy zjistí taky. 

Hledá proto domov někde na vesnici, na samotě - někde, kde je minimum dopravy a jiného nebezpečí pro volně pobíhající kočičku. Také NEdoporučujeme do domácnosti s malými děmi.

Je kastrovaná, čipovaná, bude očkovaná. Je připravena na odchod do nového domova.

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/kocky-k-adopci/