Vanya znovu hledá domov

Pohlaví

Kočka

Věk

2 roky
Icon: Kočka 2

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá, Bílá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Strakonice - Tovární ulice
Datum nálezu: 04.09.2022
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

AKUTNÍ PROSBA O SDÍLENÍ, ABY MILÁ KOČIČKA ZÍSKALA DOMOV. 
18.7. 2023
Holčička VANYA (cca 2 letá, kastrovaná) hledá akutně klidný domov u starších manželů, nebo samotné paní, raděj bez jiných koček a psů, možná i domek na klidném místě, kde by byla bytová a časem by možná mohla i bezpečně ven.
Adoptoval si jí mladý pán, ale nastala spousta změn plus malé dítě a jiná kočička domácí a holčina to nedává - bojí se, leká, je neustále ve stresu, někdy se prý strachy pod sebe i počurá pokadí a to už je opravdu hodně špatný - tady byla v podkroví v klidu a naprosto čistotná i mazlivá - tohle prostě ale nedává - NEMÁM PRO NI ZATÍM MÍSTO V DEPOZITU a opravdu to spěchá, tohle jí může velmi oslabit i zabít ve finále - JE NÁDHERNÁ, ORIGINÁLNÍ, BYLA BY JÍ VELKÁ ŠKODA - POPŘEMÝŠLEJTE, POMOZTE PROSÍM KDO MŮŽETE, ZA SDÍLENÍ DĚKUJEME. 
Depozitum Chlup nechlup Strakonice. 


_________________________________________________________________________________

KRÁSNÁ, ALE PLACHÁ RODINKA Z TOVÁRNÍ ULICE VE STRAKONICÍCH
 
27.3.2023 Volná už je jen kočička Vanya.
 
7.10.2022 aktualizace Kočka máma a dvě koťata jsou kontaktní, máma se dokonce už i mazlí - byla zvyklá na lidi, takže se jí někdo zbavil, šedobílý kocour je bohužel divousek.

Byli odchyceni ve Strakonicích 1.-2. 9. 2022
VANYA, VOLCAN ( máma kočka a asi její bratr cca rok staří - kastrovaní, odparazitovaní kapkou ADVOCÁTE za krk)
VALÍNEK a Willow už adoptovaní jsou (koťata cca 3 měsíce stará)
Kočičí máma je nádherná šedá mourina s béžovými flíčky a hnědooranžovýma očima - není až taková poserka.
Její bratr, šedobílý kocourek je hodně bojavý, asi bude muset být navrácen na místo odchytu, kde ho alespoň zaměstnanci firmy krmí. 
Dva prckové - béžový velký kluk s bílými tlapkami a drobná stříbrná holka jsou v pořádku, sice se ještě trochu bojí, ale nejsou agresivní, nechají se krásně hladit, chodí už v klidu k jídlu takže se brzo vymazlí.
Pokud má někdo možnost ujmout se těch krásných, ale poloplachých dospěláků, ubytovat si je někde na bezpečném místě, nafixovat si je tam třeba i jako luxusní myšilovky, bylo by to bezva, časem si na svého člověka zvyknou a nechají se i hladit. Neradi bychom je vraceli na místo odchytu. Nebudou tam totiž dlouho, z jedné strany jsou koleje z druhé strany je silnice a uvnitř areálu parkují kamiony. Běžný provoz aut. No zkrátka byla by jich škoda.
Nachází se v depozitu chlup nechlup Strakonice - Prosíme o pomoc se sdílením. Depozitum je plné a momentálně nemůžeme přijímat nové případy. Děkujeme.