TULIP A JESSE – ČAROVNÁ KOŤÁTKA - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

6 měsíců
Icon: Kočka 6m
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá, Žlutá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Kdybychom tak trochu nevěřili v tajuplno a nelíbilo se nám sci-fi, asi bychom si těžko vysvětlili koťátka, která se z čistajasna objevila pod schody útulku.

Tulip O'Hare - žíhaná a energická kráska a její záhadně vlivný kámoš Jesse Custer - černý kocourek. Jsme rádi, že s nimi nebyl upír Cassidy, pro toho bychom neměli vhodné krmení. :-)

Tulip - již v adopci

Hledají nové páníčky, kteří věří. Věří v sílu kočičí lásky. Odjet mohou samozřejmě společně, ale i každé koťátko zvlášť.

Obě koťátka jsou kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po dovršení jejich pohlavní dospělosti.

Obě jsou vzorně čistotná, umí chodit na kočičí záchodek, hodí se do bytu i do domku se zahradou s přístupem ven výhradně až po své kastraci. Oba milují lidskou společnost, s ostatními koťátky u nás vycházejí dobře, vztah k jiným zvířátkům nemáme ozkoušen, ale předpokládáme ho dobrý.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život kočičce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za kočičí focení děkujeme Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/40-41d/