Koťata čekající na přijetí

Pohlaví

Kočka

Věk

4 měsíce
Icon: Kočka 4m

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Strakonice Šumavská
Region: Jihočeský
Datum nálezu: 11.07.2022
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

AKTUALIZACE 24.7.2022 malý čertík je největší poserka, nejodvážnější a nejkamarádštější je maminka a bílomouratý synek, odvážná začíná být i maličká želvamourka - prckům je cca 8 týdnů, jsou odčervení všichni a taky už se budou brzo poohlížet po nových domovech, opět nejlépe pro ně v milosrdných dvojicích AKTUALIZACE 14.7.2022 ..... tak máme zatím maminku se dvěma mimískama, černého prcka se zatím nepodařilo ulovit, tak snad dnes večer - včera v noci se samozřejmě chytli dva místní nekastrovaní kocouři místo něj....mám málo sklopců a lidi bohužel málo kastrují, takže se jich všude binká spousta co hledají kočky a je těžké chytit toho pravého - mamku kočku jsem už při druhém krmení pohladila, bude to opuštěný mazlík, zvyklý na lidi, jen trochu opuštěný chvilku, takže už nevěřila lidem na první dobrou.

Koťata s poloplachou kočičí mámou čekají na dočasnou péči, nebo až se uvolní místo v depozitu po adopci některého z kočičáků.

STRAKONICE, Šumavská - 11.7.2022 nahlášená poloplachá přitoulaná kočičí rodinka 11.7.2022
Hledám touto cestou spolehlivou a bezpečnou dočasku pro mámu mourinku a tři hladová miminka asi 9 týdnů stará. Mohu půjčit i velkou karanténní klec pro lepší kontrolu a vymazlení - nálezci za týden odjíždí, nemohou je hlídat a já netuším jestli se mi do té doby uvolní místečko v depozitu, navíc taky odjedu na pár dnů, asi povolám vedení města na záskok - je mě tady už málo
Pokud si je majitel pozná, taky dobře a samozřejmě mi vysvětlí co dělají bez dozoru venku a u cizích lidí k tomu.
Pomozte prosím osobně nebo alespoň sdílením.
DĚKUJEME