Nex a Niké zachráněni před jistou smrtí - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

3 měsíce
Icon: Kočka 3m

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá, Bílá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Hoslovice u Strakonic
Datum nálezu: 06.06.2022
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

Adoptováni spolu 25.6.2022
DVĚ PŘED JISTOU SMRTÍ ZACHRÁNĚNÁ MIMINKA Z HOSLOVIC
Z místního kravína, kam nezodpovědní troubové s oblibou odkládají koťata i kočky se rozešlo po vsi pěkné stádečko koček a pomnožilo se, starosta naštěstí podal pomocnou ruku a společnými silami - já fyzickými a časovými, obec finančními - se povedlo odchytat několik koťat už na podzim a zkastrovat celkem 5 koček a jednoho kocoura ( 3 holky na podzim, kocoura a kočku z jara a teď se podařilo chytit snad už poslední holku, která už stihla odrodit a teď teprve vedla prcky na příkrm k paní, co je tam krmí - bohužel má nevychovaného voříška a ten vždycky všechna miminka zlikvidoval. I teď se mu bohužel povedlo jedno ulovit, takže jsme zachránili jen dvě, další už tam snad nejsou - droboučká máma kočka je sama ještě cca 9ti měsíční kotě, takže počty prcků bývají na poprvé většinou nižší - vzhledem k tomu, že pes už nevyvádí, bude to asi všechno.
Kočička je už po kastraci a bude po zhojení bohužel vrácena na místo odchytu - je to černý bojínek a šance na domov je asi mizivá.
Miminka už krásně baští, je jim min. 6 týdnů, hrají si, holčičce jen srovnáme jedno oko - má v něm z toho prachu a špíny pod dřevem a kolnami, kde se schovávali, trochu zánět, odčervíme pastou a můžou společně domů.
Nachází se v depozitu chlup nechlup Strakonice.