Minnie a Monty Záhadní

Pohlaví

Kočka

Věk

2 roky
Icon: Kočka 2

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Strakonice
Region: Jihočeský
Datum nálezu: 29.05.2022
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

PANÍ A PAN ZÁHADNÍ
Minnie je krásná cca dvouletá kočička. 
Odchycena byla spolu s Montym dvouletým kocourkem v noci 29.5.2022 na opuštěném místě u hlavní silnice.
Montyho album naleznete na tomto odkazu: Pán & Paní Záhadní : PESWEB
 
MINNI (cca rok- 2 roky stará trojbarevná kočka)
- krásná milá mazlinka hledá krásný milující a bezpečný domov - nejlépe v domku dál od silnic, jak byla zvyklá - je zdravá, kastrovaná, odčervená a zvláštní je, že baští jen granule royal canin .....čas od času se stane, že tady mám takovou kočičku, nabídla už jsem jí kde co a nechce prostě. Zvláštní.
Kočička hledá klidný domov.
MONA (cca rok a půl stará) - poslední holka ze Skočic, nalezena 17.4.2022 - byla to uplná divoška a díky MINNI roztála - jak viděla, že se se mnou před klecí mazlí, začala najednou také chtít, teď se na mě dobývá, sahá po mně pacičkou, sem tam mě občas lehounce kousne, ale už v přátelském duchu - krev opravdu neteče a je to srandovní jak postupně získává stále větší důvěru - bude to úžasná a věrná kočička po nějaké době v novém domově. Odkaz na Monu zde: Skočička Mona : PESWEB
Čekají na vás v depozitu chlup nechlup Strakonice
 
1.6.2022
Nekastrovaní, zanedbaní, dlouhosrstý kocour hubený, hrozná srst, kočička byla záhada - vypadala březí, velké břicho a zdálo se, že naběhlé cecíky - pak se ukázalo, že kýla na dvou místech a z březosti byl zánět dělohy. Po kastraci se ještě zjistilo, že má jen jeden vaječník - sám doktor byl překvapený - větší kýla byla totiž jakoby v jizvě po kastraci, ale kdo by bral zvířeti jen jeden vaječník? To by bylo uplně k ničemu samozřejmě.
Takže oba dva už jsou po kastraci, holčina má opravené celé břicho - je to moc hodná, mazlivá a klidná kočička. Kocourek je zatím podivín, bude asi FON - chce se jakoby mazlit, ale po chvilce se začne bát, funět a klidně by i kousnul - bude to chtít víc času a trpělivosti, než vyprchají hormony a aby získal ke svému člověku naprostou důvěru - pak většina těchto poserek přestane tohle dělat a jsou z nich také pohodáři a mazlíci - je to prostě jen strachová agrese - kdo taky ví, co s nimi kde a kdo prováděl a co všechno a jak moc, ve vztahu - člověk X zvíře - pokazil.
Ideální by byl klidnější domov, bokem od průjezdné silnice, kde by mohl, hlavně kocour chodit ventilovat temperament i ven, jak byl zvyklý.
Nachází se v depozitu chlup nechlup Strakonice