Recyklovaná mladá rodinka

Pohlaví

Kočka

Věk

11 měsíců
Icon: Kočka 11m

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá, Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Strakonice - skládka
Datum nálezu: 31.05.2022
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

"RECYKLOVANÁ" RODINKA ZE SKLÁDKY (Strakonice)
V úterý ráno mi volají do práce zaměstnanci z recyklace odpadků na Písecké ve Strakonicích, že na ně při nakládání vypadla 2 kočičí miminka a že mamka kočka zoufale mňouká a pobíhá kolem.
Miminka cca 5 ti týdenní jsem večer raděj odvezla, hlavně kluk měl z toho prachu a špíny zánět v očích a nalíčila sklopec. Ráno tam už kočička seděla jako hříbeček a zdálo se, že nejde zrovna o uplně zdivočelé zvířátko. Po kastraci a ubytování kočičky u koťátek v kotci se to potvrdilo - jde o mazlinku, která byla vyhozená nebo tam kolem i někomu nezodpovědnému patří.
Po šetření jsem zjistila, že se tam toulá ještě mazlivý černý kocourek - objevil se tam už začátkem dubna, krásný lesklý - teď je prý hubený, matný, hladový - zanedbaný a zhuntovaný životem venku bez jakékoliv péče. Je docela možné, že je tam někdo vysadil spolu, čímž se dopustil trestného činu týrání - opuštění zvířete.
Kocourek ale také může někomu patřit - pokud nekastrujete, pohybují se kocouři od jara do podzima přes celé město a hledají kočky a to je taky hodně špatně a nezodpovědně od majitelů ! Většina už se jich domů nevrátí, zemřou.
Takže asi celá mladá rodinka, mámě kočce není ještě ani rok, je to cca 9ti měsíční kotě co má poprvé koťata - miminka si po pár hodinách poznala a začala je zase opečovávat a kojit, kocourek bohužel zůstal zatím tam, kde byl - na skládce, nemám už nikde místo . Je mi ho moc líto, necháme ho vykastrovat alespoň, aby se tam držel a budu ho nabízet odtud jedině. Pokud někomu patří, dejte včas vědět samozřejmě.
Takže hledáme domov mámě mazlince a jejím dvěma koťátkům - mourek a černá holčička...společný nebo samostatný, v bytě nebo v domku na bezpečném místě . Snad jim někoho najdeme v tom množství nabídek a minimu poptávek každý rok touto dobou.
Nachází se v depozitu chlup nechlup Strakonice ( sdílejte moc prosím, pomozte) DĚKUJEME