❤ Babča Opal hledá akutně nový domov nebo dočasnou péči ❤

Pohlaví

Kočka

Věk

5 let
Icon: Kočka 5
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá, Bílá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Cool Critters z.s.

Podrobný popis

Bezzubá kočičí bábinka Opal hledá nový domov a nebo dlouhodobou dočasnou péči. Potřebovala by spolubydlícího a krmiče, na kterého by mohla bručet :D Pro Opal se věru těžko hledá to pravé místečko, protože není tím, co lidi chtějí - není mazlivou kočičkou na klín.

Opal potřebuje svůj vlastní prostor. Potřebuje místečko kde může pohodlně odpočívat, potřebuje mít k dispozici dobré jídlo a za to pak občas nechá svého spolubydlícího/sluhu aby se pokochal její krásou - ale jen zpovzdálí :D

Opal by se nejlépe dařilo v domácnosti pouze s dospělými lidmi, kteří budou respektovat její hranice. Je očkovaná, kastrovaná, čipovaná a FIV/FeLV negativní. Je jí něco přes pět let, nevíme přesně. Momentálně bydlí v místnosti s dalšími zdravými a očkovanými kočičkami, takže by jí ani v novém domově nevadila kočičí společnost.

Opal musí být pouze uvnitř domu nebo bytu se zabezpečenými okny/balkonem. Nesmí mít přístup ven, protože nemá žádné zuby a kdyby se nedejbože někde zatoulala, neměla by žádnou šanci opatřit si potravu a zemřela by.

Pokud byste měli za těchto podmínek zájem nabídnout Opal svou lásku, trpělivost a tu trochu tepla a pohodlí, neváhejte se nám ozvat!

Hledáme pro Opal buď trvalý domov a nebo alespoň dlouhodobou dočasnou péči. Napište nám prosím email a vyplňte Adopční formulář, který naleznete zde: https://forms.gle/F3w5Meuh715JJ91D8 . Kvůli momentální situaci Vám nejsme schopni odpovídat na telefonáty a kvůli covidovým opatřením si v azylu nejprve musíte domluvit schůzku (po vyplnění adopčního formuláře). Děkujeme za pochopení.