MIMINA - 4 holky, kluk - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

1 rok
Icon: Kočka 1
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

5 překrásných koťátek, narozených koncem května, nyní 2,5 měsíční, byla zachráněna se svou maminkou a jsou nyní u nás k zamilování. 
Socializovaní, zdraví, krásní a vymazlení, čistotní, hledají zodpovědné majitele, stabilní rodinky, kde budou milovanými předoucími mazlíčky po celý svůj život.

Vsechna kotatka jsou 2x odcervena, proběhla první vakcinace, kastrace a čipování je čeká ve vhodném věku, papaji uz normalne granulky koteci, kapsicky bez problemu. Jsou to klasicka hrava kotatka, tim, jsou velmi kontaktni, protoze nezazili nic spatneho a od zacatku maji tesny kontakt s clovekem. Se psy pohoda, jsou na ně zvyklé, stejně na ostatní kočičky. 
Jsou zdravá, zvyklá bydlet pouze doma, opečovávaná, nejsou určena k adopci na ven, kde by nesměla být doma s lidmi, pouze jako rodinní mazlíčci, žijící s lidmi v bytě nebo domě. Pro milovníky kočiček, budou skvělí parťáci, domácí zlatíčka na mazlení. 

Tihle miláčkové budou k odběru v polovině srpna, tedy až nebudou potřebovat svoji maminku. Černý kocourek s bílou náprsenkou, ostatní 4 jsou kočičky. Všichni půjdou plně očkovaní a odčervení. Podmínkou adopce je kastrace ve vhodném věku; podpis Adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. 
V případě zájmu volejte na telefonní číslo 723029785 nebo pište na email klakab@seznam.cz , dipu@seznam.cz ... 
prosím pouze vážní zájemci. Kočičky se nacházejí na Adrese Březová-Oleško; Praha západ.