ANGELICA, ELIZABETH A JACK SPARROW – PIRÁTI Z KARIBIKU

Pohlaví

Kočka

Věk

4 měsíce
Icon: Kočka 4m
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá, Bílá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Do drsných pirátů mají daleko, asi jako my do režisérů filmů Pirátů z Karibiku. Hvězdná jména jim však sluší, stejně jako pirátské kulisy, tak se do jejich představení pojďme pustit.

Angelica Teach, dcera Edwarda Teache, krvelačného piráta s přezdívkou Černovous - uhrančivá černá kočička, mazlivá a předlivá, umí si dravě hrát i sladce spinkat.

Elizabeth Swannová, později Elizabeth Turner, dcera guvernéra - čarovná černá kočička s jemnými bílými rysy a bílými ponožtičkami, kontaktní a mazlivá. Na fotografii v loďce.

A konečně Jack Sparrow, pirát, jehož nejlepším přítelem je rum a důvtip - charizmatický černobílý kocourek, s černobílou maskou a bílými ponožkami, mazel i akčňák.

ZDRAVOTNÍ STAV: Piráti jsou připraveni vyplout do svých nových domovů, jsou odhadem tři měsíce staří. Nehledají domov dohromady, ale samozřejmě se mu nebrání. Každý z pirátů je kompletně naočkovaný, kastrovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Domov plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po své adaptaci. Jsou to piráti vzorně čistotní, bez výjimky používají kočičí wc.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by daný pirát bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život našim pirátům nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/585960c/