SAM & CLAUDIE - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

1 rok
Icon: Kocour 1

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Volyně
Datum nálezu: 04.06.2021
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

16.11.2021 Adoptováni spolu
 
Aktualizace 3.8.2021
DLOUHOSRSTÁ FON DVOJICE HLEDÁ TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ, BEZPEČNÝ A MILUJÍCÍ DOMOV
KRÁSNÁ CLAUDIE (cca rok stará) A JEŠTĚ KRÁSNĚJŠÍ SYNEK SAMÍK (cca 7-8 týdnů) - HLEDAJÍ SPOLEČNÝ MILUJÍCÍ, PEČUJÍCÍ A BEZPEČNÝ DOMOV V BYTĚ
Claudii čeká ještě kastrace, je to strašně hodná mazlivá a klidná kočička i když se svým synkem si taky ještě ráda zalumpačí jako malá.
Samík je takový opatrný fon poserka, ale správný zvědavý a hravý lumpík po rozkoukání. je to takový pan vatička a vypadá jak pseudo maiňák šedobílý . čekají na toho pravého v depozitu chlup nechlup ve Strakonicích.....sdílejte moc prosím, ptejte se, pokud jim už sami domov nabídnou nemůžete, pomozte jim domů - moc děkujeme.
Z důvodu neznámé minulosti a infekci, kterou prodělala koťata, je nemůžeme doporučit k jiným kočičkám.

 17.7.2021
CLAUDIE a SAMÍK (máma cca rok, synek cca 6 týdnů)
Vysoce březí, zanedbanou, nemocnou kočičku přivezli nálezci z VOLYNĚ. Krátce na to porodila 4 miminka, ale po cca 14ti dnech 3 z nich zemřela - chytla virozu od matky a ani 3 doktoři, léky a doplňky na imunitu nepomohly. Krutou přírodu jsme bohužel tentokrát nedokázali porazit.
Přežilo jediné koťátko - šedobílý dlouhosrstý Samík, který neměl ani rýmu, naprosto se té nemoci vyhnul a nechápu to prostě, asi lepší imunita nebo víc štěstí .
Dnes vypadají zdravě a nebudu mít tu sílu rozdělit je po tom všem co prožili. Budu hledat společný domov v bytě, bez jiných kočičáků raděj - mámu ještě čeká kastrace a testy z krve pro jistotu.
Pokud někdo přemýšlí nad pořízením mazlíčků, má příležitost pomoci těmto krasavcům a spáchat krásný dobrý skutek a zároveň mít dva krásné výstavní, dlouhosrsté hravé a vděčné mazlíky.
Čekají na vás v depozitu Chlup nechlup ve Strakonicích

OPĚT AKCE 3 - 4 V JEDNOM
CLAUDIE
(nález - 30.5.2021- Volyně)
CHCE SI NĚKDO POŘÍDIT DLOUHOSRSTOU KRÁSKU, UŽÍT SI KOŤÁTKA, NEBÝT MNOŽKA A JEŠTĚ SPÁCHAT DOBRÝ SKUTEK?
Prcky pak samozřejmě pomohu umístit a kočičku vezmu vykastrovat........můžete si klidně k mamince i jedno robátko nechat, bude to jen na vás, násilím vám je opravdu brát nebudu
Krásnou dlouhosrstou kočičku - šedobéžovo bílou - asi cca 10 měsíců starou (prvorodička) a cca týden před porodem - přivezli dnes nálezci z VOLYNĚ ze zahrádkářské kolonie. Ptali se lidí kolem dokola, nikdo ji nezná, nepostrádá.
Je to mazlinka a pěkně hubená a sem tam zadredovaná - má jen to břicho a naběhlé mléčné žlázy - půjdeme ještě na veterinu na sono.
Dostala hned kapku advocáte za krk, aby byla parazitů prostá, než se prckové narodí - to aby od ní rovnou něco nechytli.
Moc by nám adopce a oddepozitování koťat pomohlo, za chvíli bude všude plno koťat a kočkou s koťaty by byl pokoj v depozitu zapikaný minimálně 3 měsíce - bojím se, že nebude pak místo pro další nalezence.