THE AVENGERS - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

3 měsíce
Icon: Kočka 3m
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Představujeme Vám slavné komiksové superhrdiny. Tedy nás - útulkové tety! Možná nezachraňujeme celý svět, ale zachraňujeme životy koček, kterým změníme celý život už jen díky tomu, že ho budou moci prožít.

Jedny z prvních letošních nedokrmených koťat, která někdo příliš brzy odstavil od matky a krutě se jich zbavil, jsou připravena hledat nové domovy. Jsou to bojovníci, kteří vyhráli boj o svůj život a vybrali jsme jim jména podle The Avengers. Mocní kluci: Hulk, Thor a Loki A ještě mocnější holky: Captain Marvel a Black Widow. Před ničím se nezastaví, jsou čestní a odhodlaní vyhrát každou bitvu se zlem. Loki je možná trochu větší raubíř, ale v jádru je to prostě dobrák a navíc obrovský sympaťák.

ZDRAVOTNÍ STAV: Hrdinové budou připraveni vyrazit do svých nových domovů v druhé polovině července, kompletně naočkovaní, ošetření proti vnějším i vnitřním parazitům a označení mikročipem. Podmínkou jejich adopce bude kastrace po dovršení jejich pohlavní dospělosti.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Domov hodný hrdinů: plný lásky, porozumění, péče a zodpovědného přístupu. Hodí se do bytu i do domku se zahradou, s přístupem ven až po kastraci.

Máte-li o adopci zájem, pošlete na e-mail utulek@tstabor.cz základní informace o Vás – nacionále, kontakt, adresu, kde by daný hrdina bydlel, důležité info o své rodině, dětech, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Avengers nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme vrchnímu kočičímu fotografovi Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/26-30c/