KUKY - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

5 měsíců
Icon: Kocour 5m

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá, Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Strakonice
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup
Přijď mě
pomazlit
Akutní
adopce

Podrobný popis

ADOPTOVANÝ 4.7.2021
Aktualizace 14.6.2021
jedno oko už je ok, druhé bude, co nevidět, určitě taky - je to hodně mazlivý, ale i hodně hravý a miniaturní kocourek, šplhá po mně s oblibou a hrozí zašlápnutí, člověk musí pořád koukat pod nohy . moc prosím zájemce o chlapečka, napište něco o domově který nabízíte, pro představu a aby to bylo pro všechny dobře....děkuju moc.

KUKY je cca 6 týdnů starý tvoreček.
(Příjem 5.6.2021, nalezen slepý uprostřed silnice - měl kliku na hodné a nelhostejné kolemjedoucí.)
Oči slepené hnisem, čekal už jen na milosrdnou smrt nebo záchranu. Nikdo netuší jak se dostal na silnici mezi dvě obce, sám by tam jen těžko došel a protože je to mazlík, musel být u někoho doma - no doma, spíš v chlívě, kam slovo kastrace a veterina ještě nedorazilo - má v uších svrab, ale výživový stav je docela dobrý, takže i když byl hladový, nebyl venku od matky naštěstí dlouho.
Dostal atb a floxal do očí, které jsme po omytí našli pod oteklými víčky, takže to bude snad ok, je zatím sám v karanténně, aby někoho nepřinakazil, ale je úžasný, hned po napapkání a ošetření, se vyčůral a začal blbnout v kočkolitu i v pelíšku, takže dobrá nálada ho neopustila a to je moc dobře.
Ráda bych ho co nejdřív dala někomu do postýlky, aby nebyl sám a lépe se zotavoval, někomu, kdo má čas a dovypiplá si ho, kdo nemá kočky nebo je má očkované, popřípadě k hodnému psíkovi - ti od koček virozu nechytí - prostě nová disciplína kvůli uvolnění místa v depozitu pro ostatní - zachraň a vypiplej si svého nalezence .
Krásný kluk kočičí čeká na milující, pečující a bezpečný domov v depozitu chlup nechlup Strakonice.