3 Smolaři - už jen jeden

Pohlaví

Kočka

Věk

4 roky
Icon: Kočka 4

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá, Bílá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Šumava
Region: Jihočeský
Datum nálezu: 01.06.2021
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

AKTUALIZACE
DOMOV HLEDÁ UŽ JEN MLADÝ KOCOUREK BÍLOMOUREK ( šedík WHISKAS už domov našel, starou kočičku si veme na dožití domů jedna z příbuzných )

3 SMOLAŘI
(oznámeno 1.6.2021 - nabízeni od pozůstalých z místa bydliště)
Stará mourovaná kočička a dva mladíci, cca 2 - 4 letí kluci (všichni zdraví, kastrovaní), přišli nedávno o milujícího a pečujícího páníka, který je zachránil kdysi před potulkou a předčasnou smrtí. Ta teď bohužel dohnala jeho samého a tito tři sirotci opravdu velmi trpí a stýská se jim. Rodina jim pomoct nemůže, bydlí v bytě se svými psy a kočkami a jezdí je tam alespoň 2krát týdně nakrmit a pomazlit, ale je na nich vidět, jak moc jim společnost chybí, hlavně klukům - to jsou prý závisláci a mazlíci- jeden byl původně bytový, druhý a kočičí babča jsou zvyklí od mala chodit i po venku. Spali s pánem v posteli a v zimě byli v teplíčku - toho se právě nejvíc bojí, že tam zůstanou na zimu a to by, hlavně babča, už nezvládla - na Šumavě je zima drsná a dlouhá, do nedávna jim prý i topili uvnitř domu, aby nenastydli.
Budeme se snažit najít jim postupně vhodný domov - pomoct jim, je to malá víska, kde jsou většinou chalupáři a jen pád domorodců, takže ani přestěhování k někomu jinému zimu neřeší. Jediný trvale žijící kočkomilný člověk už jich má moc, také nalezenci vzorně vykastrovaní, další prý finančně neutáhne a také už by se nemuseli mezi sebou snést a vyhánět se navzájem a to také nikdo nechce riskovat.
Kočičáci se budou nabízet přímo z místa bydliště - ze Šumavy - přiblížení do Strakonic je samozřejmé. Hledáme stabilní, bezpečný, milující a pečující domov, děkujeme za pomoc sdílením
Pod depozitem chlup nechlup Strakonice.