PEŤULE - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

1 rok
Icon: Kočka 1
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Péťa, ale teta mi říká Peťule. Narodila jsem se loni v květnu, budu tedy brzy slavit 1. narozeniny, jenže na velkou oslavu to moc nebude. Jsem totiž horzná bázlivka a nejradši nejsem moc vidět. Ze všech lonských koťat jsem ta nejplašší a zbytek už je dávno někde doma a jistě chystají oslavy. Nevím, je ve mě prostě moc malá dušička, na to, abych se mazlila a tulila k vám. Trvalo půl rok, než mě teta směla pohladit a než jsem za ní začla chodit. Budu potřebovat velmi, velmi trpělivé lidičky, kteří mi dají moře času a pochopí mě. Určitě by mi pomohl kočičí kámoš, s ním by mi šlo vše možná mnohem líp. Pořád doufám, že si mě nekdo laskavý a vlídný odveze, vaše Peťule."

Peťule je sotva roční kočička, která se k nám dostala jako malé vyděšené kotě z ulice s dalšími sourozenci. ze všech byla nejplašší a dočaskáři o ní první týdny vůbec doma nevěděli, nikomu se neukazovala a tajně si chodila jen na záchůdek a jíst. Ostatní kotata se socializovala, nikoli však Péťa, žila stále v ústraní a tak jsme jí dali čas. Je u nás již přes půl roku a teprve nedávno se nechala od tety pohladit. Pohybuje se v domě, je hodná čistotná, jen se prostě nechce tulit a víceméně si žije "jen" vedle vás. S kočkami vychází dobře, kamaráda doma určitě potřebuje, proto preferujeme umístění pouze k další kočíčí bytosti, pouze do bytu nebo domu, kde bude zabezpečena, aby neutekla.
Peťule potřebuje chápavé, tolerantní, trpělivé majitele, kteří na ní nebudou spěchat a dají jí čas aklimatizovat se doma v novém prostředí, bude to na delší dobu, ale přesto doufáme, že se v jejích očích nekdo zhlédne a poskytne jí domov a milující klidné zázemí.
Péťa je odblešená, odčervená, kastrovaná a očkovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči, Oleško - Březová. tel : 723 029 785 Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel, 602 259 705