♥ Elegantní Theodor von Habeš hledá své království ♥ - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

1 rok
Icon: Kocour 1
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá, Bílá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Destiny Pet, z.s.

Podrobný popis

Hledáte vyjímečnost a dokonalost? Neodolatelného společníka pro život? Lásku na první pohled, která Vás nikdy nezradí a to samé očekává od vás? Prince svého království? Pak již hledat nemusíte! Je tu náš Theodor!
Dovoluji si Vám představit toho nejdokonalejšího, nejkrásnějšího, nejosobitějšího a nejoddanějšího cca rok a půl starého kocourka habešské kočky, prince Theodora. Tento skvost a Vaše potěcha duše i oka hledá stejně vyjímečný domov jako je on sám - DOKONALÝ DOMOV.
Theo je ten typ kocourka do kterého se ihned zamilujete. Srdíčko má plné něhy a skutečně každému rozdává plnými doušky bez rozdílu, stačí mu jen dát šanci a čas. Je to ten druh mazla, který je sice s Vámi, ale není příliš vtíravý. Lehne si do poličky, kde usne a jen co vás uvidí vyskočí na řádné uvítání páníčka. Rád se češe, nechává drbat a tuze rád papá.
Theodor neměl moc v životě štěstí a proto je trochu samorost. Když se necítí dobře hodně syčí a vrčí. Z tohoto důvodu hledá domov pouze k dalším kočkám, protože jejich přítomnost ho uklidňuje a moc mu pomáhá a do klidné a stabilní domácnosti BEZ dětí k člověku, který má spoustu lásky, ale zároveň pevnou ruku. Při správném vedení je Theo ten nejmazlivější vrnílek na světě, ale není to kocour pro každého!
Pro našeho miláčka, hledáme ten nejlepší domov. Vhodný je POUZE do bytu SE ZASÍŤOVANÝMI OKNY A BALKONEM nebo do baráčku bez přístupu ven. Další kočička podmínkou. Kvalitní strava(přemražené maso, kvalitní granulky a konzervy) je samozřejmostí. Obzvlášť miluje konzervy od Cosmy.
- x Habešská kočka
- cca 1,5 roku
- FIV a FeLV negativní
- kastrovaný
- očkovaný, odčervený,
- odblešený, čipovaný
- nachází se v DO v Praze
- podmínkou adopce podpis adopční smlouvy a adopční poplatek 1500 kč
- POUZE k další kočce, do bytu či baráčku BEZ přístupu ven a do klidné domácnosti