MERIDIAN - NĚŽNÁ, KŘEHKÁ A MAZLIVÁ KOČIČKA - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

3 roky
Icon: Kočka 3
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Meridian je velmi příjemná, něžná, křehká a mazlivá kočička, která si během vteřiny získá každého, kdo ji pozná. Po rozkoukání okolo sebe šíří štěstí a pohodu. Miluje život, pohlazení a po trošce seznámení je důvěřivá, kontaktní a celkově je nekonfliktní. Bez problémů snesla všechna náročná vyšetření i ošetřování. Je čistotná, není vybíravá na baštu, nemá zkrátka žádná negativa.

ZDRAVOTNÍ STAV: Nyní je již Meri zdravá, bez medikace. Do adopce půjde po zotavení po kastraci, což by mělo být koncem února. Je očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Určitě pro Meri hledáme domov, kde bude žít pouze v bytě/domě, bez vycházek ven. Jednou smrtce vyvázla, určitě nechceme, aby to pokoušela znovu, když už ji jednou život na ulici málem zabil. Tahle mazlivka si zaslouží klidné prostředí, gauč a teplo domova. V útulku ji velmi stresuje štěkot psů a dost pravděpodobně s nimi nemá dobré zkušenosti. Proto pro ni hledáme domov bez psů. Vztah s jinými kočkami bohužel nemáme aktuálně s kým vyzkoušet, tedy nedovedeme určit, jak by život s jinými kočkami zvládala.

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz či volejte 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/1c/

HISTORIE: Meridian byla přijata ve velmi vážném zdravotním stavu. Hubená, slabá, nemocná, plná parazitů. Bojovali jsme o její život, a i když to bylo pomalé a náročné, Meri se ukázala jako velká bojovnice s velkou vůli žít.