DAFNE - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

9 měsíců
Icon: Kočka 9m

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá, Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Strakonice - sídliště Mír
Region: Jihočeský
Datum nálezu: 22.12.2020
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

Dafné je krásná želvomourka - mourinka s béžovými flíčky cca 6 měsíců stará.
Tato kráska se potulovala po Míru prý už od kotěte, lidi ji tam krmili, dozvěděla sem se o ní asi před 14ti dny - měla jsem ji odchytit a ubytovat a nabídnout k adopci až se mi uvolní místo.
Dopadlo to téměř tragicky - neřekli mi, že je to celkem mazlík a večer najednou telefon, že děti kočičku vyvezly v ruce výtahem do 4 tého patra - chtěly ji prý ukázat sestře - a jak byla vyděšená, mrskla sebou a spadla za výtahem schodišťovou šachtou až dolů na dlažbu. Paní co mi volala, byla zrovna v prádelně, slyšela dětský křik a bolestný nářek kočičky, která se schovala za pneumatiky pod schody. Byla tam krev a pani se bála že umře, nakonec ji vzali na veterinu rodiče matky dětí a tam byla ošetřena, prohlédnutá a dva dny zůstala na pozorování.
Má prasklou horní čelist a naraženou přioteklou bradu, prý by to mělo srůst a zahojit se samo. Jinak se zdá být kupodivu v pořádku, nekulhá, vnitřní zranění snad nemá. Je to zázrak v jednom z pater je schodiště rozepřeno kovovou tyčí, kdo ví o co se chudinka zranila, ale asi ji minula, jinak by bylo po ní - rozhodilo by ji to let a dopad na všechny 4.
Kočička baští a po chvilce hlazení se krásně mazlí a nastrkuje bříško, tak doufáme, že bude v pořádku. Přišla jen o jeden život z těch pověstných 9ti. 
Momentálně je v karanténní kleci na samotce v depozitu chlup nechlup Strakonice a doufáme, že najde krásný milující a hlavně už bezpečný domov a už nikdy nikomu nevypadne.

Obecné podmínky adopce: Kočičky půjdou do adopce na adopční smlouvu, ve které se osvojitel zavazuje poskytnout kočičkám stabilní a bezpečný domov. Při adopci kotěte se osvojitel zavazuje ke kastraci v dospělosti kočky.
Není hrazen žádný poplatek.
Vážní zájemci se mohou ozvat přímo na zřizovatelku a odpovědnou osobu na tel.: 607 707 537