Emil & Eliot - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

1 rok
Icon: Kocour 1

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Červená, Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Strakonice - původně Novosedelský kravín
Region: Jihočeský
Datum nálezu: 12.12.2020
Akt. umístění: Depozitum chlup - nechlup

Podrobný popis

3.4.2021 adoptováni
„Snědl jsem: kaši z rendlíka, krajáč mlíka, pecen chleba, …a tebe taky sním.“ Emil a Eliot jsou neskutečně při chuti,  jako by právě vypadli z pohádky o Otesánkovi. Zároveň razí heslo „Láskou Tě sním.“
Kočičí kluci hledají jen společný domov. 

Je nám jasné, že už nyní jste se do těchto dvou rarášků zamilovali, i tak přidáme ještě podrobnější popis kočičích kluků: Jedná se o velmi akční koťátka, která všude vlezou, všechno prozkoumají a zaručeně nenechají nic a nikoho v klidu. Když jim zakážete okusovat ruce, nohy a tahat Vás za vlasy, tak si najdou jinou zábavu. Za Vámi se pak přijdou celí uvrnění pomazlit. Aby bylo jasné, že Vás neskutečně milují, tak Vám ožužlají nos, bradu anebo třeba ucho Jelikož to někdy z celého rozvášnění přeženou, tak je nedoporučujeme k malým dětem, aby jim nechtíc neublížili.

Hledáme domov, kde budou za tyto dvě klubíčka plné energie vděční. Už nemusíte trávit dlouhé večery koukáním na filmy, ale můžete být v centru dění.

Poslední fotky jsou ze dne příjmu do Depozita, oba kočičí kluci byli vyhublí. Rýma, průjem, na oči neviděli. 
Romským dětem je nastrkala paní z Novosedelského kravína, aby tak "pomohla" koťátkům do nového lepšího domova. Naštěstí je  romští spoluobčané předali do depozita. 

Obecné podmínky adopce: Kočičky půjdou do adopce na adopční smlouvu, ve které se osvojitel zavazuje poskytnout kočičkám stabilní a bezpečný domov. Při adopci kotěte se osvojitel zavazuje ke kastraci v dospělosti kočky.
Není hrazen žádný poplatek.
Vážní zájemci se mohou ozvat přímo na zřizovatelku depozita a odpovědnou osobu na tel.: 607 707 537