MICINA

Pohlaví

Kočka

Věk

4 roky
Icon: Kočka 4
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Stejně jako další stovky nalezených a opuštěných kočiček, jsem i já žila na ulici a rodila koťata. Dokud mě nezachránili hodní lidé a ted si hledám vhodný a milující domov. Jsem prostě Micina a tak mi říká teta, bude mi kolem 4 let a krásně barevné kočičí stvoření s uhrančivýma očima. Zpočátku jsme byla hodně nedůvěřivá a odtažitá, bála jsem se, co mě čeká, ale postupně jsem si zvykla dnes je ze mě milá kočička, která si přijde pro pohlazení, ale stále ještě potřebuji také svůj klid a prostor. Ráda bych našla zodpovědnou rodinku, majitele, jejichž duše dýchá pro kočičí bytosti. Vaše Micina."

Micina je překrásná, asi 4 letá kočka, která byla nedávnoo zachráněna z ulice, kde se snažila postarat o sebe i svá koťata, která již dávno našla domov. Nejprve nebyla moc kontaktní, byla k cizím lidem ostražitá a mazlit nebo chovat, původně neměla vůbec v plánu. Zvykla si ale skvěle a dělá velké pokroky, dnes si přijde k tetě pro pohlazení, hoví si na klíně a zvládne i další členy domácnosti. Je čistotná a nenáročná, klidná a tichá holka, dáte- li jí čas, si zvyknout a prostor, než si k vám získá důvěru, budete s Micinkou brzy správnej tým. Hledáme pro ni bydlení doma, v bytě nebo domě, ze zabezpečeným výběhem, u zopovědných lidí, kteří si zamilují tak, jako my.
Micina je odblešená, odčervená, očkovaná, kastrovaná, podmínkou adopce je předchozí návštěva v dočasné péči, Návštěva možná po dohodě s Bětkou v dočasné péči na Praze západ, Kamenice - Ládví, na tel : 702 277 221. Po úhradě adopčního poplatku a podpisu adopční smlouvy, Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo 723 029 785602 259 705