KASSIOPEIA A ANDROMEDA – HVĚZDNÉ KRÁSKY

Pohlaví

Kočka

Věk

6 měsíců
Icon: Kočka 6m
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá, Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Kassiopeia a její dcera Andromeda jsou slavné v řecké mytologii. Dle legendy byly jejich duše bohy přeneseny na oblohu, aby zde věčně odpočívaly a střežily osudy smrtelníků. Nejspíše bďely i nad naší kočičí maminkou a její dcerou, které díky tomu přežily život na ulici a těší se i dobrému zdraví. Navíc se díky hodné paní dostaly až do naší péče a budeme jim hledat úžasné a zářivé domovy. Samozřejmě víme, že se holky již vydají každá svou cestou, nehledáme adopci společně, i když bychom se jí samozřejmě nebránili. Čeká na ně krásná budoucnost a jejich hvězdy je budou vždy ochraňovat, stejně jako jejich nová rodina.

Kassi i Andy jsou zatím trochu plaché a opatrné, ale pomaličku se vymazlují. Zvykají si na péči, lásku a mazleníčko. Před cizím se ukryjí a v bezpečí vše pozorují. Kassi jako správná maminka ukazuje Andy, že se není čeho bát, že některým lidem může důvěřovat.

Kassi - růžové okolí fotografie
Andy - žluto modré okolí fotografie

Kassi i Andy budou připraveny odjet v polovině ledna, kompletně naočkované, ošetřené proti vnějším i vnitřním parazitům, označené mikročipem a vykastrované. Kassi je dospělá, odhadem 5 letá kočička, Andy je odrostlé odhadem 6 měsíců staré koťátko.

JAKÝ DOMOV HLEDAJÍ: Obě holčičky jsou čistotné, hodí se do bytu stejně jako do domku se zahradou. Po adaptaci a aklimatizaci v novém domově budou rády chodit na kočičí obchůzky. Hledají domov klidnější, bez velkých ruchů a změn. Po seznámení a okoukání jsou to pohodové holčičky.

Zájemci pište na utulek@tstabor.cz či volejte 778 465 467.

Za hvězdné fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/145146b/