Kočička ČIKITKA - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

5 měsíců
Icon: Kočka 5m
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Čikitka a jsem nejúžasnější kočičí stvoření, co jste kdy poznali. Kdo nemusí kočky a pozná mě, okamžitě si mě zamiluje a nechce mě dát z náručí. Jsem kotěcí andílek, je mi asi 3 - 4 měsíce a s dalšími koťaty mě zachránili hodní lidé. Přišla jsem někde k úrazu, nikdo neví kde, ale mám zlomený ocásek, oddělený v kosti od pánve, takže mi sice visí u zadečku, ale nijak mi to nevadí. Strejda doktor mi ho musí amputovat, až mě bude kastrovat, ale na to jsem ještě moc malá. Jinak jsem největší mazel, čistotná a dokonalá kočičí slečna. Hledám milující lidičky, co se se mnou budou pořád mazlit a hrát si. Vaše Čikitka."

Čikitka je malé koťátko, nalezené venku , pravděpodobně po nějakém úraze, kdy ji byl uplně odtržen ocas v kosti. Našla se, hůře chodila, ale jiné zranění se neprokázalo. Od začátku je to neskutečné milé zlatíčko, miláček všech a uplně úžasná holka, kterou si hned každý oblíbí. Je čistotná, mazlivá, hravá, doma nic neničí a byla zvyklá i na ostatní kočičky. Se všemi lidmi je hned kamarádka a vůbec se nikoho nebojí. Hledáme proti laskavou zodpovědnou a stále hýčkající rodinku, bez malých dětí, kočičí milovníky, kteří ji dají spoustu lásky a bezpečné zázemí, bytu nebo domu se zabezpečeným výběhem.
Po úraze má necitlivý, nefunkční ocásek, který ji visí k zemi. Jakmile bude vhodné ji kastrovat, amputuje se jí celý v jedné anestezii, aby se jí nepletl pod nohy nebo si na něj nečůrala.... (domluveno na pražské klinice Ivet v naší režii.
Čikitka je odblešená, odčervená a očkovaná. Podmínkou adopce je předchozí návštěva v dočasné péči, Návštěva možná po dohodě v dočasné péči v Praze, po úhradě adopčního poplatku a podpisu adopční smlouvy, Info o vás pište na mail : martina.svojsova@seznam.cz, nebo 724 944 997