ČERTÍK - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

6 let
Icon: Kocour 6
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Vidče
Region: Zlínský
Datum nálezu: 18.11.2018
Akt. umístění: Psí útulek Rožnov pod Radhoštěm - venčitelé

Podrobný popis

Čertík není kocourek z útulku, je na ulici.

 

Je to nalezenec, který k nám přišel v létě 2019 a nachází se u našeho domu (nebo spíše na cestě u nás za plotem) ve Vidči. Máme ho moc rádi, krmíme ho samýma dobrotama a klidně bychom si ho nechali, ale za celou dobu se nám bohužel nijak nepodařilo jej ochočit tak, aby si zvykl na naše dva psy. Funguje to proto u nás tak, že je je Čertík neustále za plotem na cestě, kde má boudičku a jídlo, ale je vlastně pořád bezdomovec, protože k nám na zahradu se neodváží.

Máme ho moc rádi a přáli bychom mu domov, kde by si mohl vklidu chodit po zahradě, případně kde by měl i přístup někam dovnitř do tepla, hlavně teď na zimu. U nás jsou psi venku i doma a nejsme schopni to skloubit. I když jsme se několikrát pokoušeli je dát k sobě, vždy to dopadlo Čertíkovým útěkem za plot :-(. Prosím pokud někdo máte zájem o hodného a vděčného kocourka a nemáte pejska, byli bychom za Čertíka strašně  moc rádi... Je zpočátku trochu plachý, ale je to o zvyku. Když k němu člověk přichází tak se krčí, je možné že ho předtím někdo i bil, než se k nám přitoulal, nebo ho dost možná i napadl pes a proto se jich tak moc bojí. Myslíme si, že by zvládl být i v bytě, hlavně potřebuje, aby nikde kolem nebyl pes, z těch má opravdu trauma.

Prosím pokud byste měli zájem mu dát domov, kdykoliv se ozvěte na tel. 734 466 438 a můžeme se domluvit na nezávazné návštěvě. Věřím, že se někde najde někdo hodný a Čertík se už nebude muset válet venku na cestě, ale v teplém pelíšku.