Hope - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

3 roky
Icon: Kočka 3
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Hope je odhadem tři měsíce staré koťátko, holčička. Bojí se člověka, bojí se nás, nezažila s lidmi příliš dobrého kontaktu. Hope se před námi snaží schovat a dělá se neviditelnou, musíme uznat, že je velmi rafinovaná a občas ji opravdu hledáme. Nechá se však bez problému ošetřovat i hladit, nicméně si to neužívá. Doufáme, že jen zatím a že pomůže čas, trpělivost, láska a péče a začne si holčička naši lidskou společnost užívat.

Hope bude připravena odjet do adopce začátkem září, kompletně naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Hope hledá trpělivý domov, kde bude mít čas zjistit, že člověk je dobrá věc a zdroj jídla, tepla a dalších jiných věcí. :-) Věříme, že by jí mohla pomoci kočičí ségra či brácha, který by jí to snáze dokázal vysvětlit. Je čistotná, používá kočičí wc. Hodí se spíše do domu, po adaptaci a kastraci (po dovršení pohlavní dospělosti) bude ráda chodit ven a žít po kočičím.

Hope znamená naději, naději, že právě takový vhodný domov holčička najde. Do teď jí člověk spíše ubližoval, je čas to změnit.

Zájemci volejte 778 465 467 či pište na utulek@tstabor.cz. Podmínkou adopce je kastrace Hope po dovršení její pohlavní dospělosti.

HISTORIE: Holčička byla nalezena v papírové krabici před vraty našeho útulku. Koťátek v krabici bylo více, ale utekla, Hope zůstala zaseklá v krabici a čekala na vysvobození v podobě našeho příchodu. Z krabice jsme jí museli opatrně vyřezat. Byla vysílená a nesmírně vystresovaná.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

https://www.utulektabor.cz/74b/