Rufínek - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

4 roky
Icon: Kocour 4
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá, Bílá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Vinohradské Vousky

Podrobný popis

Fešák RUFÍNEK hledá milující domov

Hledáme milující domov pro kocourka Rufínka, který byl zachráněn v Ústí nad Labem a zaslouží si už jen to nejlepší.

Rufínek bude ze začátku potřebovat trpělivost a prostor zvyknout si, po příjezdu k nám byl divočák, sekal, kousal. Naštěstí moc rád jí :) , takže postupně jsme s ním cvičili socializaci, zvedání a hlazení, získávali jeho důvěru; a nyní si Rufínek sám chodí pro pohlazení a je z něj uvrněný kocourek, který s námi spí v posteli, protože zjistil, že mu nikdo nechce ublížit. Když byl o dovolené na hlídání u rodičů, tak si rychle zvykl, proto věřím, že si zvykne i jinde.

Ideálně hledáme domov, kde již mají s kočičkami zkušenosti a dají Rufínkovi čas si zvyknout a nebudou na něj tlačit. Vzhledem k tomu, že Rufínek byl ze začátku divoký, nedoporučujeme k malým dětem, které by ho tahaly.
Rufínek hledá domov v bytě nebo v domě se zabezpečenou zahrádkou. Ostatní kočky má moc rád a lítají spolu bytem a perou se.

Kocourek je cca 1 rok starý, vykastrovaný, odčervený, testy FIV/FELV negativní, naučený na kočičí záchůdek; má krásnou kulatou hlavu, velké oči a hodně bláznivou akční kotěcí povahu. Všude musí být, všechno ho zajímá, stále honí papírové kuličky a aportuje myšky, proto by nebyl vhodný do malého bytu. Je to cirkusák a šašek.

Rufíka nabízíme v zastoupení spolku Kočičí naděje a je možné ho přijet navštívit na Prahu 3, hned na metru Želivského.