♥ ELEGANTNÍ PRINCEZNA ETERNITY HLEDÁ SVÉ KRÁLOVSTVÍ ♥ - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

2 roky
Icon: Kočka 2
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Destiny Pet, z.s.

Podrobný popis

Hledáte výjimečnost a dokonalost? Neodolatelnou společnici pro život? Lásku na první pohled, která Vás nikdy nezradí? Princeznu svého království? Pak již hledat nemusíte! Je tu naše Eternity!


Dovoluji si Vám představit tuto nejmazlivější, nejmilejší, nejdokonalejší, nejvroucnější a nejoddanější kočičí princeznu. Tento skvost a Vaše potěcha duše i oka hledá stejně výjimečný domov jako je ona sama - DOKONALÝ DOMOV.


Jedná se o dámičku, která se nerada dělí o pozornost a tak hledá domov pouze jako jedináček. S ostatními zvířátky není šťastná. Hledá klidnější a stabilnější domácnost, kde bude protěžovaným mazánkem. Jako každá princezna má svůj svět a když po ní chce někdo věci, které ona nechce, umí dát svůj nesouhlas najevo. Jinak je to ale moc hodná a přítulná vrnílkovská chlupovločka.


Eternity je ten typ kočičky do kterého se ihned zamilujete. Srdíčko má plné něhy a skutečně každému rozdává plnými doušky bez rozdílu. Je to ten druh mazla, který je sice s Vámi, ale není příliš vtíravý. Lehne si do poličky, kde usne a jen co vás uvidí vyskočí na řádné uvítání páníčka. Ráda se češe, nechává drbat a tuze ráda papá. Ještě potřebuje nabrat tak kilíčko a je potřeba jí dopřávat kvalitní krmni.


Pro našeho miláčka, hledáme ten nejlepší domov. Vhodná je POUZE do bytu SE ZASÍŤOVANÝMI OKNY A BALKONEM nebo do baráčku SE ZABEZPEČENÝM PŘÍSTUPEM VEN. Kvalitní strava( přemražené maso, kvalitní granulky a konzervy) je samozřejmostí. Obzvlášť miluje konzervy od Finezfoodu.

- x Turecká Angora

- dlouhosrstá bílá s jedním okem modrým a druhým žlutým

- cca 2 roky

- FIV a FeLV negativní

- kastrovaná

- očkovaná, odčervená, odblešená

- čipovaná

- nachází se v DO v Praze

- podmínkou adopce podpis adopční smlouvy a adopční poplatek 1500 kč