Mona - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

4 roky
Icon: Kočka 4
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá, Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Mona je odrostlé mourovaté koťátko, necelý rok staré. Je to krásná holčička, ale moc se bojí. Nelíbí se jí v útulku v kotci a nelíbíme se jí ani my, lidé. Přes den je schovaná v kukani a snaží se být neviditelná. Teprve v noci se odváží vylézt, dojít se najíst, napít a na záchodek. Snažíme se zlepšit její psychický stav různými přípravky na bázi bylinek, zatím však bez sebemenšího výsledku. Byť není po fyzické stránce ohrožena na životě, její psychický stav je vážný. Musí najít domov co nejdříve.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Mona je kočička, která si těžko bude zvykat na byt, potřebuje být venku a žít "po kočičím". Hledáme pro ni tedy rodinný domek se zahradou, stavení, kde by mohla žít volně, ale v bezpečí, s náležitou péčí. Vztah k ostatním kočičkám předpokládáme dobrý.

ZDRAVÍ: Mona je naočkovaná a ošetřená proti vnějším a vnitřním parazitům, je vykastrovaná. Přeočkování a označení mikročipem ji čeká okolo 27. 4. 2020. Pak musí co nejdříve odjet, jinak se nám holčička utrápí. Je to kočička, v jejíž souvislosti nám nemůže nepřijít na mysl možnost repatriace. Pokud nenajde co nejdříve domov s vyhovujícími podmínkami, je možné, že se touto cestou budeme muset vydat.

Zájemci s vhodnými podmínkami pro Monu piště na utulek@tstabor.cz nebo volejte 773 791 322.

https://www.utulektabor.cz/27b/

HISTORIE: Odrostlé koťátko přijato v sobotu 4. 4. 2020, zdá se být po fyzické stránce v pořádku, z čistě preventivních důvodů ho čeká karanténa na klinice a pak už ho budeme mazlit a zvykat na lidskou ruku u nás v útulku. Po vzájemném bližším seznámení Vám ho představíme.