♥️ Victorie a Grácie hledají společný domov plný lásky ♥️

Pohlaví

Kočka

Věk

4 roky
Icon: Kočka 4
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Šedá, Bílá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Destiny Pet, z.s.

Podrobný popis

Snažila jsem se tomu vyhnout, ale nelze přehlížet skutečné potřeby a přání koček. Tedy, i za cenu že zde budou holky déle, hledají pouze společný domov. Ukázalo se, že se jedná pravděpodobně o maminku s dcerou, které jsou na sebe velmi fixované. Grácie po bytě Viky vždy volá dokud ji nemá v dohledu a Viky nad ní drží mateřský dozor. Rozdělit je by bylo kruté.


Holky většinu dne tráví spolu někde po pelíškách a poličkách. Grácie občas prožene nějakou kočičku, že by si hrála, kdežto Viky jako správná dáma vychutnává zkrátka okamžiky klidu a pohodlí. Trošku nám po kastraci ,,opadala", ale pryč šla jen špatná srst, kterou měla velice zničenou a určitě jí doroste. Grácie je oproti Viky nesmělejší a lidí se ještě trochu bojí. Naopak Viky je salámistka.


Holčičky dostávají biotin na kožíšek a bude potřeba počítat s tím, že bude potřebovat péči. Česání si obě užívají. Přišly z nevhodných podmínek a dávaly se do pořádku poměrně dlouho. Přes to se jedná o nesmírně hodné, milé, klidné a srdečné kočičky, které by chtěly patřit do něčího srdíčka. ♥️


Obě hledají klidnou a stabilní domácnost bez malých dětí a ideálně dalších kočiček, aby na ně měl člověk dostatek času. Jinak s ostatními zvířátky vychází naprosto bez problému a před dětmi se zkrátka schovají. Rádi bychom jim však dopřáli ideální domov.
Pokud vás naše princezny zaujaly, neváhejte nás kontaktovat. Budeme se s Viky i Gracií moc těšit! ♥️


- x Ragdoll
- cca 2 a 4 roky
- kastrované
- FIV a FeLV negativní
- čipované
- očkované
- odčervené, odblešené
- Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a adopční poplatek 2500 kč za obě.
- vhodné POUZE do bytu se zabezpečeným balkonem nebo do baráčku BEZ volného přístupu ven
- Nachází se v DO v Praze