Kočička ČÍČA

Pohlaví

Kočka

Věk

4 roky
Icon: Kočka 4
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuju se Číča a měla jsem dřív domov. Nebyl nic moc, ale bylo to doma a já to tak brala. Jednou jsem se vrátila zvenku a kulhala jsem, pán to nijak neřešil, ale hodná teta měla starost, co se mi stalo a ve slabinách mi objevila vezlké zranění. Měla jsem roztrhlou a zlomenou nohu, bud jsem někde uvízla, nebo pes či auto, každopadně pán mě už nechtěl a tak jsem zustala u tety. Týdny jsme léčili nohu, která mi odumřela az na kosti a šlachy,ale doktoři mi nohu zázračně uzdravili a dneska už nepoznáte, ani kde to bylo.
Jsem moc hodná 4 letá kočička, vážím 3 kila, jsem moc krásná, čistotná a zvyklá doma. Miluju své lidi, jsem zvyklá na pejsky, kočičky jak které.Ráda bych našla rodinu, majitele, kočičí milovníky, kteří mě budou mazlit a mít rádi, vaše Číča."

Číča je překrásná kočka, která jsme zázračně zachránili zraněnou, téměř znekrotizovanou nohu, po úraze, nyní již dokonale zahojená a připravená na nový domov. Je to domácí pohodářka, milá, mazlivá, čistotná. Bude ráda bydlet v bytě nebo domku s bezpečným výběhem, kde o ni bude s láskou postaráno. Je to úžasná kočičí dušička, co velmi trpělivě zvládala každodenní převazy a péči o otevřenou nohu až do slabin.
Číča je odčervená, kastrovaná, očkovaná, do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná Březová - Oleško, Praha západ, po dohodě s Klárou na tel : 723 029 785, nebo piste info o vás na mail klakab@seznam.cz