Jerry - plachý kocourek z venku - našel domov
PohlavíKocour |
Věk9 měsíců |
![]() |
9m |
Vhodná pro
- Hodí se k dětem
- K jiným kočkám
- Psí kamarád
- Pro začátečníky
- Kontaktní
- Na zahradu
- Do bytu
Doplňkové údaje
Barva: | Bílá, Hnědá |
---|---|
Tetování: | Ne |
Kastrace: | Ano |
Handicap: | Ne |
Kde se nachází
Akt. umístění: | Srdcem pro psy - Turnov a okolí |
---|
Podrobný popis
Již od 11/2024 jsme se snažili najít umístění pro 2 kocourky z venku, ale bohužel marně :(
Společně s maminkou se přitoulali k lidem, kde již kočky byli. O jejich přítomnost ale nikdo nestál a byli spíše vysloveně nežádoucí a hrozilo, že to vyřeší myslivec.
Situace nám již nedela a den před Štědrým dnem jsme se odchytili a prevezli k nám. Kluci jsou dost plaší, a kontaktní uplně nejsou. Venku byli spokojenší, ale na místo se vrátit nemohou :/ Kdyby našli společný domov, a možností být venku, bylo by to pro ně dle nás ideální.
Tom a Jerry - bráškové , narozeni cca 30.8.2024
* odčervení,byli ošetření proti vnějším parazitům , jsou čipovaní, kastrovaní, bude 2x očkovaný Nobivac Tricat Trio
* aktuální váha Toma okolo 3,3 kg - v jiném inzerátu , Jerry okolo 2,6 kg
Tom je výrazně více kontaktní , pohlazení má rád a jeho strach z lidí se zmenšuje.
Jerry je na tom hůře, nevíme co má za sebou, ale lidí se bojí hodně a jeho socializace jde výrazně hůře. Pohladit se sice již nechá, ale nejraději by utekl a schovává se.
* CPV/CCV/giardia - negativni
* FeLV/FIV - Negativní
* naučeni na kočičí WC
* zvyklý zatím pouze na jeden na druhého, ale v místě nálezu s jinými kočkami problém nebyl
* nové domovy hledáme ideálně po 2 společně či k jiné kočce, kočkám je v jednom často smutno. Tyto dva by jsme velmi neradi dozdělovali.
* Pokud by nám byl někdo ochoten pomoci finančně s náklady, předem velmi děkujeme. Každá koruna je pro nás velmi důležitá . Pokud by někdo chtěl pomoci materiálně, napište nám a sepíšeme konkrétní věci mimo veterinární péče, které můžete koťátkům pořídit.
2101684287/2010 - transparentní účet u FIO
* Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, a po uhrazení adopčního poplatku.
V případě zájmu nám prosím zašlete vyplněny dotazník na e-mail [email protected]
Dotazník naleznete v odkazu níže :https://www.srdcem-pro-psy.cz/informace-k-adopci/
-----------------------------------------------------------------------------------------------
edit: kluci jsou již po odchytu a u nás, zatím jsou vyděšení a v karanténě
více info později
-----------------
‼️‼️Hledáme umístění /domov pro tyto dva krasavce ❤️‼️‼️‼️
Odhadujeme věk cca 5 měsíců . Oba kluci. Přitoulali se spolu s maminkou k jiným kočkám. Majitelé ale další kočky nechtějí a tyto musí pryč.. maminku nakonec svolili, že si nechají s vykastrují.
Kluci jsou poměrně kontaktní a rádi se mazlí, zvykají si na kontakt, ale my je nemáme kam dát ???? Zatím nejsou nijak veterinárně ošetřeni
Prosím prosím :( kdo má na kluky místo ? :/
více prosím na [email protected]
pred adopci je možné zajistit jim u nás kastraci
Nachází se poblíž Male Skály