Saša a Vasil potřebují nový domov

Pohlaví

Kocour

Věk

1 rok
Icon: Kocour 1
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ano
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Srdeční záležitosti

Podrobný popis

Před 3 týdny náhle zemřel Maxim. Ráno ležel ve svém oblíbeném škrabadle. Předtím nejevil známky zdravotních problémů – jedl, vypadal jako normální kocour. Jeho sourozence – Sašu a Vasila jsme odpoledne vzali na veterinu – byli dýchaviční. Zjistila se u nich teplota, poslechově byli v pořádku, byly nasazeny vitamíny. O týden později je čekalo podrobnější vyšetření, na které je potřeba Sašu vždycky připravit – je to holka divoká, kousavá, škrábavá, bojovnice každým coulem a tak jsme ji museli pár hodin před návštěvou veteriny dát léky na zklidnění – v ordinaci se tak dala krásně vyšetřit i po dlouhé době pochovat v náručí. Oba podstoupili celkovou prohlídku, odběry krve a rtg plic. Výsledek – bříška v pořádku, rentgeny čisté, rozbory krve v pořádku. A tak jsme následujících dny sbírali vzorky stolice, které se poslali na rozbor do laboratoře. Výsledky ze stolice prokázaly pozitivitu koronaviru – zde se nelekejte, koronavirus má v sobě vysoké procento koček.
U obou je v budoucnu tedy potřeba více hlídat jejich zdravotní stav. V současné době vypadají úplně jako každá jiná kočka, jedí jako protržení ???? vypadají spokojeně, jediným problémem je prostor (ostatně jako asi v každém depozitu v této době). Je potřeba, aby byli odděleni od jiných koček a tak bohužel tráví čas ve velké kleci. Nadále pro ně hledáme domov – podmínkou ovšem je, aby šli společně nebo jako jedináčci.
Moc za ně prosíme. Potřebovali mít už své doma - svůj volný prostor. Pokud chcete dát domov kočkám s malým procentem šance na nový domov - Saša a Vasil jsou ti praví!!!
Nachází se v dočasné péči u Dobříše - do adopce půjdou po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního příspěvku. Více infa na telefonu 604105492
Oba jsou několikrát odčerveni, plně očkováni, kastrovaní