Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

KILL BILL KOŤÁTKA - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

4 měsíce
Icon: Kočka 4m
Kočka domácí

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Hnědá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Koťátka doslova z masakru zachráněná, zocelená bitvou o život a připravená prožít svůj život už jen a jen v luxusu. Partička nádherně zbarvených, milých a hravých kotěcích capartů hledá bezpečný domov se spoustou lásky.

 

O-Ren - trikolorní holčička (více bílé barvy) - volná k zamilování

Elle - trikolorní holčička s jizvičkou na zhojeném oku - adoptovaná
Beatrix - trikolorní holčička - adoptovaná
Bill - bílo-zrzavý kocourek - adoptovaný

Koťátka jsou kompletně očkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a čipovaná. Podmínkou adopce je jejich kastrace po dovršení pohlavní dospělosti. Kočička Elle měla při příjmu velký zánět oka, který se podařilo vyléčit, ale zbyla jí na něm drobná jizvička. Její očíčko nepotřebuje žádnou nadstandardní péči.

Koťátka jsou hravá, milá a mazlivá, vzorně čistotná a vhodná pro život v bytě i v domku se zahradou s budoucím přístupem ven (po kastraci).

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s kočičkami. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život a kterému koťátku nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za focení děkujeme Radkovi www.vividfoto.cz

www.utulektabor.cz/62e-2-64e-66e-68-e/