Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

LUSK - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

7 měsíců
Icon: Kocour 7m
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

Bude to 12 týdnů, co jsem já a mí čtyři sourozenci poprvé vykoukli na svět. Jsme již samostatná koťátka a pomalu se začínáme porozhlížet po nových trvalých domovech. Já se jmenuji Lusk a jsem malá chundelatá černobílá kulička. Ničeho se nebojím, vše musím prozkoumat a pomalu ale jistě začínám objevovat lumpačení. Jsem připraven najít svou novou rodinku, kde bych moc rád měl další kočičí společnost, na kterou jsem zvyklý. Mohl bych i do rodiny, kde jsou děti, abych měl s kým dovádět, ale k dětem pouze větším, rozumným, které vědí, jak se ke zvířátkům správně chovat. Uvítám bydlení jak v bytě, tak v domečku se zahrádkou, klidně s nějakým zabezpečeným výběhem či balkonem/terasou. Pokud hledáte skvělého parťáka, se kterým se rozhodně nebudete nudit, pak jsem to právě já. Váš Lusk.“

Lusk je cca 12týdenní kocourek, kterého jsme přijali s jeho sourozenci, kdy byli nalezeni venku. Lusk je zvídavý kocourek, vše musí prozkoumat, je skvěle socializovaný, zvyklý na lidi i na další kočičky nebo pejsky.

Hledáme mu zodpovědnou rodinku, která se mu bude náležitě věnovat, zajistí mu bezpečnou domácnost a dostatek pozornosti a lásky. Koťata mohou jak do bytu, ideálně se zabezpečenými okny, či balkonem, nebo do domku se zahradou, bez možnosti chození ven.

Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči po dohodě s jeho dočasnou tetou v Praze, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.

Lusk je odblešený, odčervený, bude vakcinovaný a součástí adopční smlouvy je i povinnost kastrace v dospělosti, po domluvě s námi.

Do adopce může odejít až po prvním očkování.

Pro koťata budeme hledat zodpovědné rodiny, které si uvědomují, co péče o zvíře obnáší a že se jedná o závazek na min. 15 let.

V případě zájmu o adopci napište prosím informace o sobě a vašich podmínkách pro Luska na mail : sara.pospisilova@hotmail.com nebo pište na 721 125 447