Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

FRED - našel domov

Pohlaví

Kocour

Věk

9 měsíců
Icon: Kocour 9m
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

,,Jmenuji se Fred a jsem nádherný huňatý zrzavý klučík, který neměl s bráchou kam jít, a tak se nás ujala hodná teta. Jsem asi 5měsíční kocourek a ničeho se nebojím. Jsem umazlený kluk, doma musím vše prozkoumat a lumpačení? To naprosto zbožňuju. Jsem připraven najít svou novou rodinku, kde bych moc rád měl další kočičí společnost. Kdybyste ale náhodou měli opravdu velké srdce a chtěli udělat dvojitý dobrý skutek, můžete si nás s bráchou vzít oba, to by byla pro nás rozhodně výhra. Sice nás možná nerozeznáte, ale zato dostanete dvojitou dávku lásky, aby váš klín už nemusel nikdy zet prázdnotou. Mohl bych i do rodiny, kde jsou děti, abych měl s kým dovádět, ale k dětem pouze větším, rozumným, které vědí, jak se ke zvířátkům správně chovat. Uvítám bydlení jak v bytě, tak v domečku se zahrádkou, klidně s nějakým zabezpečeným výběhem či balkonem/terasou. Pokud hledáte skvělého parťáka, se kterým se rozhodně nebudete nudit, pak jsem to právě já. Váš Fred.“

Fred je 5měsíční kocourek, kterého jsme přijali s jeho bráchou z chatové osady, kde se bezprizorně toulali a naštěstí se připletli k jedné hodné paní, která nás zkontaktovala a po domluvě je naše dočasná teta přijala. Fred je zvídavý, vše musí prozkoumat, je skvěle socializovaný, zvyklý na lidi i na další kočičky.

Miluje lidskou náruč, jak umí lumpačit, tak se umí i náležitě pomazlit a jakmile se unaví, bude vám spokojeně vrnět na klíně. Je to vděčný kluk, pro kterého hledáme zodpovědnou rodinku, která se mu bude náležitě věnovat, zajistí mu bezpečnou domácnost a dostatek pozornosti a lásky.

Mohl by jak do bytu, ideálně se zabezpečenými okny, či balkonem, nebo do domku se zahradou, bez možnosti chození ven.

Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči po dohodě s jeho dočasnou tetou Kristýnou v Praze, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.

Fred je odblešený, odčervený, bude vakcinovaný a součástí adopční smlouvy je i povinnost kastrace v dospělosti, po dohodě s námi. Kluky potrápily zažívací potíže, nyní jsou na dietě a v tuto chvíli bez problému.

Budeme hledat zodpovědnou rodinu, která si uvědomuje, co péče o zvíře obnáší a že se jedná o závazek na min. 10 let.

V případě zájmu o adopci napište prosím informace o sobě a vašich podmínkách pro Freda na mail : tereza@docaskydede.cz nebo volejte na 602 259 705

Za krásné fotečky mockrát děkujeme slečně https://www.facebook.com/kenyruklova