Zpět na výpis
Vygenerováno portálem PesWeb.

KOTĚCÍ ČTYŘKA k adopci od 11.11. - našla domov

Pohlaví

Kočka

Věk

7 měsíců
Icon: Kočka 7m
Kříženec

Vhodná pro

  • Hodí se k dětem
  • K jiným kočkám
  • Psí kamarád
  • Pro začátečníky
  • Kontaktní
  • Na zahradu
  • Do bytu

Doplňkové údaje

Barva: Bílá, Černá
Tetování: Ne
Kastrace: Ne
Handicap: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

,,Je to osm týdnů, co jsme poprvé vykoukli na svět. Naše březí maminka se potulovala venku a pár dnů před jejím porodem si nás všimla hodná paní, které nebyl náš osud lhostejný. Spojila se tedy s naší dočasnou tetou a maminka putovala k ní, kde měla připravené potřebné zázemí, ale hlavně zde měla teplo, klid, čisto a jídlo, takže jsme se narodili do těch nejlepších podmínek. Nyní jsme již skoro samostatná koťátka a pomalu se začínáme porozhlížet po nových trvalých domovech. Jsme celkem čtyři, tři slečny a jeden černý klučík. Jsme připraveni najít své nové rodinky, kde bychom moc rádi měli další kočičí společnost a jsem zvyklí i na pejsky.
Vše se teprve učíme, poznáváme veliký svět, ale začínáme už i pěkně řádit. Jsme krásně socializovaní, zvyklí na lidi a budou z nás opravdu mazliví společníci. Mohli bychom i do rodiny, kde jsou děti, abychom měli s kým dovádět, ale k dětem pouze větším, rozumným, které vědí, jak se ke zvířátkům správně chovat. Uvítáme bydlení jak v bytě, tak v domečku se zahrádkou, klidně s nějakým zabezpečeným výběhem či balkonem/terasou. Pokud hledáte vymazleného parťáka, se kterým se rozhodně nebudete nudit, pak jsme to právě my. Vaše kotěcí čtyřka.“

Kotěcí čtyřka je nyní 8 týdnů stará a narodila se již v bezpečí u dočasné tety. Jsou krásně socializovaná, téměř samostatná a již nyní pro ně začínáme s hledáním milujících rodin, kde je zahrnou láskou a potřebnou pozorností a péčí.

Hledáme tedy zodpovědné rodinky, které se jim budou náležitě věnovat, zajistí jim bezpečnou domácnost a dostatek pozornosti a lásky. Koťata mohou jak do bytu, ideálně se zabezpečenými okny, či balkonem, nebo do domku se zahradou, bez možnosti chození ven. Jsou zvyklí na lidi, další kočičky i pejsky.

Do adopce půjdou po předchozí návštěvě v dočasné péči po dohodě s jejich dočasnou tetou Klárou v Březová – Oleško , po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku.
Koťata jsou odblešena, odčervena, budou vakcinována a součástí adopční smlouvy je i povinnost kastrace v dospělosti, po domluvě s námi.

Do adopce můžou odejít až po ukončení 12. týdne a po prvním očkování, zhruba tedy od 11.11.2023.U bílého kotěte je možné, že by mohlo mít vadu sluchu.
Pro koťata budeme hledat zodpovědné rodiny, které si uvědomují, co péče o zvíře obnáší a že se jedná o závazek na min. 15 let.

V případě zájmu o adopci napište prosím informace o sobě a vašich podmínkách pro jednotlivce piště prosím na mail : klakab@seznam.cz Nebo volejte na tel 723029785

Za fotečky mockrát děkujeme https://www.facebook.com/ateliervborku