SUNNY - důkaz lidské lhostejnosti - pomůžete nám?

Publikováno: 11.04.2015

Sunny, malé nešťastné klubíčko, které nyní bojuje o svůj život na veterinární klinice Vetcentrum v pražských Stodůlkách. Čtyřletá jorkšíří slečna, která svůj život strávila u nezodpovědných lidí. Když se na nás obrátil pan XY s žádostí o pomoc, neváhali jsme a pomoc nabídli. Naše dobrá víla Romča Rybová ihned sedla do auta a jela téměř 100 kilomterů pro Sunny, poté začal závod s časem zpět na kliniku. Při příjmu byla Sunny podchlazená, apatická, odevzdaná svému osudu. Byla ihned hospitalizovaná a na druhý den ráno proběhla velmi náročná operace. Byl jí odstraněn tumor z pochvy. Zánět močového měchýře je tak masivní, že způsobil otok močové trubice, který ji znemožnil močení. Samotný močový měchýř je natolik zvětšený, že zabírá celou břišní dutinu, ve které je v důsledku průniku moči sepse. Provedena byla současně i kastrace. Holčička je stále hospitalizovaná, operaci zvládla na jedničku, druhý den po operaci byla již méně apatická, ovšem tím dobré zprávy skončily - Sunny začala zvracet, její stav je i nadále velmi kritický a Sunny stále bojuje o svůj život. 

Částka za dosavadní léčbu a operaci přesáhla částku 7.000,- kč, proto prosíme i Vás o pomoc, a to jakýmkoliv finančním příspěvkem. Veškeré faktury vystavené na spolek jsou a budou zveřejněny na našich webovách stránkách, transparentní účet je k nahlednutí ZDE.

Všichni na Sunny moc myslíme, všichni si přejeme, aby sůvj boj o život vyhrála a dlouhé roky si pak užívala už jen lásku a něhu v novém domově, bez bolesti, kopanců a v teploučkém pelíšku.

Jakékoliv informace týkající se Sunny Vám rádi sdělíme na níže uvedených kotnaktech. Aktuality a aktuální stav Sunny můžete sledovat na FACEBOOKUnebo na našich stránkách: www.nadejeprokamose.cz.

Naděje pro kámoše, z.s.
Bukovinka 139, 67905 Křtiny
email: romana@nadejeprokamose.cz
tel: +420 775 328 791