Firemní profily - chovatelské stanice


PesWeb -  centrální registr psů a koček v útulcích

Tento projekt vznikl v roce 2014 jako reakce na přeplněné útulky a na to, že odpovědná místa nepřišla s nějakým systémovým a společným řešením, které by útulkům pomohlo v propagaci jejich svěřenců (více o projektu, jak se mu daří, kdo jsme a o možnostech spolupráce).

Pokud se Vám tento projekt líbí, rádi bychom Vás do něj zapojili skrze placené firemní profily a drobný měsíční příspěvek (199,-Kč bez DPH) tak, abychom jej již nemuseli dotovat a naopak měli prostředky na jeho další rozvoj. 

NF Psí Naděje: Od roku 2013 jsme útulkům, azylům a jejich psům pomohli částkou 4 855 373,-Kč. Pomozte nám rozvíjet i portál pro útulky - PesWeb.

Rozlišení základního a placeného profilu (v katalogu firem)

Typ profilu Základní profil Placený profil
Cena 0,-Kč 199,-Kč / měsíc *
Základní informace
Fotogalerie
Hodnocení
Odkaz z atlasu psů (výběr plemene)
Zkušenosti s plemenem
Inzerce (lze vkládat pouze psy dle původu: s PP a kříženec)
Filtr aktuálních a plánovaných vrhů
Provázané profily Vašich psů a vrhů s kartou CHS
Přednostní výpis
Pozitivní reklama (razítko Přispívám na útulky)

* Cena je uvedena bez DPH.  Cena s DPH 240,-Kč/měsíc.

Přednostní výpis

Díky placenému profilu se Vaše organizace zobrazuje  ve výpisu na předních pozicích a to jak v rámci celé ČR, tak v rámci filtrování jednotlivých krajůRazítko „Přispívám na útulky”

Jedním z cílů projektu PesWeb je generovat finanční prostředky na pokrytí větších investic nebo aktuálních potřeb útulků, azylů, depozit, týraných pejsků či v boji proti množírnám, atd. Všechny organizace s placeným profilem, chceme ocenit nejen přednostním výpisem, ale také pozitivní reklamou: razítkem "Přispívám na útulky".

Odkaz z atlasu psů (výběr plemene)

Všechny chovatelské stanice na Peswebu jsou dohledatelné buď skrze katalog firem nebo skrze atlas psů (výběr plemene), respektive konkrétní detail plemene (např. Bígl).

Inzerce

Na PesWeb můžete vkládat pejsky podle původu s PP nebo křížence. Samozřejmostí je link na profil Vaší chovatelské stanice na PesWebu.

Zkušenost s plemenem - pomozte ostatním správně si vybrat plemeno

Máte chovatelskou zkušenost s některým z plemen z našeho atlasu? Vložte jí na Pesweb a pomozte tak ostatním návštěvníkům, správně si vybrat psa. Pomozte sladit životní styl, prostředí a nároky majitele a psa, tak aby společné soužití vyhovovalo oběma. Zařaďte se tak po bok těchto uživatelů, kteří nám již svým názorem a zkušenostmi pomohohli doplnit informace u těchto plemen:

Malinois Rhodéský ridgeback Německý špic
Jorkšírský teriér Jorkšírský teriér II Anglický kokršpaněl
Gordonsetr Americký stafordšírský teriér Flat coated retrívr
Australský ovčák Rotvajler
Anglický kokršpaněl II
Americký pitbulteriér Erdelteriér Slovenský čuvač
Border kólie Výmarský ohař Šarplaninský pastevecký pes
Jack Russell teriér Labradorský retrívr

Přidat nový vrh (zatím nerealizováno)

Chovatelská stanice si bude moci pod svým profilem založit vrhy, kde jednotlivý psy budou typu "Mazlík". Tyto mazlíky bude CHS moci následně předat pod správu nových majitelů, nicméně zůstanou prolinkováné na profilu CHS. Tato funkčnost má 3 významy:

  1. Chovatelská stanice může online sledovat vývoj  svých potomků (za předpokladu, že nový majitel bude plnit profil mazlíka)
  2. Majitel mazlíka může sledovat vývoj jeho sourozenců, případně kontaktovat majitele atp.
  3. Nový zájemce o pejska od dané CHS se může podívat jak se psi z předchozích vrhů vyvíjí, případně může kontaktovat jejich majitele atp. 

Registrace firmy a jak získat placený profil v 10 jednoduchých krocích.

Další možnosti spolupráce naleznete zde:

NF Psí Naděje: Od roku 2013 jsme útulkům, azylům a jejich psům pomohli částkou 4 855 373,-Kč, příklady pomoci: 

Kontakty: martin@psinadeje.cz, www.psinadeje.cz

zpět "Firemní profily"