Venčení

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zapomenuté heslo? | Registrace

Diskutovat mohou pouze registrovaní uživatelé! Přihlášení | Registrace
 

Ahoj,
včera jsme si pořídili čivavu. Jsou mu 2 měsíce. Paní měla pejsky v pelechu vystlanem papíry, takže je zvyklý do nich dělat potřebu. Já ale chci, aby chodil ven. Bydlíme v paneláku, 1.patre. původní majitelka tvrdila, že nesmí ven, jinak by nastydla. Manžel tento názor zastává také -nastydne a pojde.
Chtěla bych tedy vědět, zda s tímto stenatkem muzu chodit v tomto počasí ven nebo skutecne přečkat zimu a učit chodit dělat potřebu az zjara.

Děkuji za názory

Ahoj,
podle mě učit psa dělat potřebu doma, když může ven, je nesmysl. Samozřejmě, že v tomto období, kdy teploměr sahá k nule, není dobré chodit s menšími psi na dlouhé procházky. Ale ven chodit určitě jen hlídat čas. A pozorovat pejska, jakmile by se začal klepat a měl podobné přiznaky zimi tak hned domů:-), ale to je jasné. I když nejsem zastáncem psích oblečku, tak právě psí obleček je další možností. Ale nic se nemá přehánět:-) Snad jsem aspoň trochu pomohl :-) Jinak přeji hodně radostí s pejskem :-)

Ahoj.souhlasím s názorem chodit se učit čůrat venku.Já měla malinkou jorkšírku a byli jsme venku třeba 12krát za den,po chviličkách aby se to naučila.V zimě měla kabátek,ale jí byla většinou zima od paciček.Tak žádné velké zdržování a domů.Přeji hodně zdaru