Dárcovský příspěvek

Voříškov - Sbírka na stavbu výběhů ke kotcům

Vybraná částka:
37 435 Kč
Cílová částka:
35 000 Kč
Čerpáno: 52 381 Kč

Cílem této sbírky je tedy vybudování tří venkovních výběhů propojených se stávajícími kotci tak, aby je pejsci mohli kdykoliv využít. K dispozici je náš transparentní účet 2800485041/2010 a variabilní symbol 140014.

Datum vyhlášení08.04.2015
Předpokládaný termín ukončení31.05.2015
Zodpovědná organizace:Voříškov z.s.

 - takto označené údaje jsou povinné

required

required

required


Po zadání částky má Plátce možnost využít službu platební brány ComGate. Plátci se zobrazí příslušný účet společnosti ComGate Payments a.s., nezobrazuje se tedy přímo účet NF Psí Naděje, ale platba je vždy samozřejmě připsána na náš účet k dané sbírce.

V případě, že nechcete využít tuto platební bránu, můžete finanční příspěvek poslat přímo na účet NF Psí Naděje 2800485041/2010 s variabilním symbolem této sbírky. Jména dárců ze všech typů převodů (platební brána ComGate, přímý převod, složenka, platební karta atp.) vkládáme pod sbírku vždy ručně, obvykle 1x týdně.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Odesláním sbírkové částky dává Plátce souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které Plátce uvede, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.