ODBORNÝ SEMINÁŘ III. pořádaný Klubem APBT

Termín: 31.1.2015

Čas: 13:00

Vážení přátelé,
Dovolte, abych Vás srdečně pozval na ODBORNÝ SEMINÁŘ III. pořádaný Klubem APBT.

Seminář bude volně navazovat na předešlé přednášky a bude ze dvou samostatných částí.

1. Téma: Krevní linie u Amerického pitbulteriéra (kdy hovoříme o zástupci krevní linie, specifika jednotlivých linii).
Přednášející: Ing. Marek Zahornadský - majitel a chovatel APBT od roku 1996, provozující výběrový chov plemene v ČR (odborný poradce chovu Klubu APBT).

2. Téma: BARF krmení čerstvou, syrovou potravou (základní fyziologie trávení psů, vývoj krmení psů, základní zásady krmení barfem).
Přednášející: MVDr. Markéta Rázgová 2010-2012 veterinární ordinace v Kolíně u MVDr. Pohořaléh. 2012 až doteď veterinární ordinace v Kutné Hoře, zároveň inspektorka Krajské veterinární správy.


Cena semináře trvajícího cca 6 hodin je 200,- ČLEN KAPBT a 300,- NE ČLEN KAPBT. Uzávěrka přihlášek a platba do 25.1.2015 na účet KAPBT.
Seminář proběhne formou přednášek a diskuzí.

Pevně věříme, že i tento seminář bude přínosem pro nás všechny, a to jak ve sportovním využití bull plemen tak i ke zkvalitnění chovu APBT v ČR.


Kapacita zájemců o seminář je omezena. Prosíme o zaslání závazného emailu (počet osob a jména) na kapbt@seznam.cz kde do předmětu napište SEMINÁŘ. Následně Vám bude zasláno číslo účtu na který zašlete požadovanou částku. Počet osob nelze libovolně měnit.
Následně Vás budeme informovat o všech podrobnostech týkajících se semináře.

FACEBOOKOVÁ UDÁLOST