Letní výcvikový tábor

Místo konání: Nové Hrady - Penzion Na Celnici
Kontakt: S.Pravdova@seznam.cz
Termín: 23.8.2015 - 30.8.2015

Letní výcvikový tábor Ozzoteam 2015


Kdy: 23. – 31. 8. 2015
Kde: Penzion Na Celnici, Nové Hrady. Více o areálu na http://www.penzionnacelnici.cz/
S kým: výcvikář Šárka Pravdová, agility Nikol Hortová
Pro koho: Štěňátka i dospělí, začátečníci i pokročilí. Výcvik do rozsahu zkoušek ZVV2/ZMP2


Výcvik:
Poslušnost: bude probíhat jednou denně formou individuálního cvičení. Podle pokročilosti budete rozděleni do malých skupinek, v nichž se pak při cvičení prostřídáte.
Socializační cvičení: bude probíhat jednou denně ve skupinách a zaměříme se především na ovladatelnost ve ztížených podmínkách. Pro pejsky, kteří nejsou zatím zvyklí ve skupině pracovat, budou připraveny hry, které jim pomohou s koncentrací.
Stopy: budou probíhat jednou denně individuální formou. Začínajícím i pokročilým psovodům doporučuji sledovat i nácviky ostatních, aby se mohli poučit z jejich chyb.
Speciální pachové práce: dle požadavků bude možné cvičit rozlišování vlastních či cizích předmětů, vyhledávání předmětů ve čtverci a vyhledávání ztracených předmětů.
Cena výcviku: Cena každého výcvikového bloku o 6 lekcích je 400,- na celý týden, případně lze rozdělit 6 lekcí výcviku mezi více aktivit (např. 3x poslušnost, 2x socializační cvičení, 1x stopa). Jednoho psa lze přihlásit maximálně na 3 výcvikové bloky. Pro pejsky bude program tábora a především nové prostředí velice náročné. I mezi jednotlivými výcvikovými bloky nechte psíky dostatečně odpočívat.
Agility: pro zájemce je možné dohodnout také výcvik agility s Nikol Hortovou, více na nagit.cz/

PROPOZICE

www.ozzoteam.cz